Sonoma race wayمایکروسافت با همکاری انجمن ناسکار که به برگزاری مسابقات اتومبیل رانی با خودروهای فرسوده می پردازد، قصد دارند نرم افزار جدیدی را برای مسابقات اتوموبیل رانی توسعه دهند. این نرم افزار قرار است برای اولین بار در کاپ Toyota – Save Mart ۳۵۰ در پیست اتوموبیل رانی سونوما در کالیفرنیا استفاده گردد.

معاون ویژه مدیرعامل ناسکار آقای Steve O’Donnell و آقای Mike Downey مسئول ارشد مدیریت نرم‌افزار در مایکروسافت، این محصول را در روز جمعه و طی یک کنفرانس مطبوعاتی به عموم معرفی نمودند. در این کنفرانس مطبوعاتی نرم‌افزار که بر روی یک سرفس هاب به اجرا درآمده بود عملکرد خود را در ادغام با سرویس ابری اژور مایکروسافت به نمایش گذاشت.

دانلود ویدیو با کیفیت ۲۷۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰P

O’Donnell در این زمینه گفت:

با جمع‌آوری ۶ دسته مختلف از داده‌ها که شامل داده‌های تاریخی، زمان‌بندی و امتیازدهی، سامانه داوری، بازپخش ویدیویی و موقعیت ماشین‌ها در یک نرم‌افزار به مسئول مسابقه این قدرت را می‌دهیم تا پیام‌های قابل‌اعتمادی را به تیم‌ها، بسیار سریع‌تر از سامانه حال حاضر که با تحلیل داده‌ها از چند مرجع مختلف و بر روی چند نمایشگر مختلف عمل می‌کند، ارسال نماید.اطلاعات می‌توانند بلافاصله جمع‌آوری شوند. بنابراین می‌توانیم به هدف نهایی که برگزاری یک مسابقه سریع بر پایه تصمیم‌های درست و سریع است، نائل شویم.

به‌عنوان مثال زمانی که خطایی در سامانه داوری اتفاق می‌افتد، نرم‌افزار رسمی ناسکار می‌تواند آن قسمت ویدیو را بریده و بلافاصله به تیم‌ها در قالب یک پیام ارسال نماید. این نرم‌افزار قرار است جایگزین سامانه حال حاضر ناسکار شود. ناسکار بر روی این سامانه به‌عنوان وسیله‌ای بسیار دقیق‌تر و تأثیرگذار تر برای ارسال پیام‌های خود در طی مسابقه حساب باز کرده است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,