youthspark-1040x580-cropped

به تازگی شرکت مایکروسافت با همکاری شرکت PicsArt به برگزاری اردو های آموزشی برای کودکان و نوجوانان می پردازد. هدف از برگزاری چنین اردو های آموزشی ارتقاء سطح دانش و خلاقیت جوانان و آشنایی آن ها در زمینه های مختلف از جمله عکاسی و گرافیک است. با ما در وینفون همراه باشید.

در راستای این رویداد که YouthSpark نام گذاری شده است فروشگاه مایکروسافت برنامه ها و اپلیکیشن های رایگانی در زمینه های عکاسی و ویرایش تصاویر به جوانان عرضه می کند. در این اردو های آموزشی به جوانان روش صحیح عکاسی آموزش داده می شود و سپس تصاویر به دست آمده در اپلیکیشن یونیورسال PicsArt به اشتراک گذاری می شوند. در پایان این رویداد نیز به افراد شرکت کننده یک گواهی به همراه مجموعه پروژه های انجام شده توسط افراد اهدا می شود.

YouthSpark summer coding camp at the Bellevue Square Microsoft store on August 19, 2015 (Photography by Scott Eklund/Red Box Pictures)

منبع :

WINBETA

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sajjad1
پاسخ دهید سه شنبه 12 مهر 1395

برنامه خیلی خوببه.ولی واسه ویندوز لعضی قابلیتهای اندروید و آی او اس نداره .امیدوارم زودتر بیاین قابلیت ها

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,