کاربران اکس باکس وان همچنان منتظر عرضه Final Fantasy XIV هستند، چندین ماه قبل کارگردان بازی Naoki Yoshida عنوان داشت، که مایل است تا این بازی تا جای ممکن در پلتفرم های بیش تری در دسترس قرار بگیرد، اما پس از آن خبر خاصی منتشر نشد.

اکنون پس از مدت ها اخبار بیش تری در این زمینه به دست ما رسیده است، کارگردان بازی در مصاحبه با سایت Finder عنوان داشته که گفتگو با مایکروسافت در جریان است، وی همچنین اضافه کرده:

ما بایستی نسبت به برخی مسائل اطمینان کسب کنیم… مایکروسافت آنچه را که ما انجام می دهیم درک می کند، و از سوی دیگر با آن ها در مورد بازی آنلاین و برخی موارد دیگر در حال گفتگو هستیم. این گفتگوها زمان زیادی را طلب می کنند.

البته صحبت کارگردان بازی از آینده و ورود بازی به اکوسیستم اکس باکس وان خبر خوبی است، اما مسئله دیگر آن است که چه میزان ممکن است این گفتگوها طول بکشد؟ آیا همکاری دو شرکت تا این حد دشوار است؟

به هر صورت در صنعت بازی های ویدیویی زمان مولفه بسیار مهمی است، و مایکروسافت بایستی زودتر این توافق را نهایی کند.

مشتاقان بازی های ویدیویی مطمئنا با این عنوان آشنایی دارند، اما اگر از آن دسته کاربرانی هستید که با این بازی آشنایی ندارید، باید اشاره کنیم که Final Fantasy XIV یک بازی نقش آفرینی است که طی آن بازیکن می تواند با محیط اطراف، دیگر شخصیت های بازی تعامل داشته، و کاراکتر اصلی را نیز مطابق خواست و سلیقه خود شخصی سازی کند، و بر حسب تصمیمات شما نتایج بازی رقم خواهد خورد.

تاریخ دقیقی از زمان عرضه بازی برای اکس باکس وان مشخص نیست، اما هر چیزی ممکن است، امکان دارد طی کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 که در ۲۲ خرداد برگزار می شود، مایکروسافت با رونمایی از این عنوان طرفداران را غافلگیر کند.

 

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,