مایکروسافت در سال‌های اخیر همواره به دنبال نوآوری و ساخت دستگاه‌هایی نوآورانه بوده و هیچ گاه از تلاش در این حوزه دست نکشیده است. ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت اقدام به رونمایی از دسته جدیدی از دستگاه به نام Windows Collaboration Displays کرد که تا پیش از این نمونه‌ای از آن توسط این شرکت معرفی نشده بود. این دستگاه همانند سرفیس هاب، به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت گروهی با محصولات مایکروسافت 365 مانند Teams، آفیس و وایت بورد کار کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Windows Collaboration Displays بر خلاف سرفیس هاب، یک کامپیوتر کامل نیست، بلکه نمایشگرهایی هستند که قرار است با کامپیوترهای شخصی ویندوز 10 کار کنند. آنها همچنین نسخه سفارشی ویندوز 10 را که شما پیش از این روی سرفیس هاب مشاهده کرده بودید را اجرا نمی‌کنند.

این نمایشگرهای جدید که مایکروسافت به نمایش گذاشته است شامل طیف گسترده‌ای از پورت‌ها و یک وب کم هستند. آنها شبیه به کامپیوترهای ویندوز 10 بدون تجهیزات داخلی هستند و به این دلیل که آنها برای همکاری در نظر گرفته شده‌اند، مطمئناً شما می‌توانید انتظار پشتیبانی از قلم را نیز داشته باشید.

اولین صفحه نمایش‌های همکاری ویندوز 10 یا Windows 10 Collaboration Displays توسط شرکت شارپ و Avocor ارائه خواهند شد. این شرکت جزئیات دقیقی در مورد این دستگاه‌های جدید منتشر نکرده است، اما ما باید روزهای آینده شاهد اطلاعات بیشتری در مورد آنها باشیم. به رغم اینکه سرفیس یک نقشه‌ی راه برای سایر تولید کنندگان محسوب می‌شود، ولی دستگاه‌هایی مشابه سرفیس هاب از سوی سازندگان شخص ثالث تا کنون وارد بازار نشده‌اند، بنابراین Windows Collaboration Displays می‌تواند یک قدم رو به جلو باشد که تضمین می‌کند در آینده نمایشگرهای این چنینی بیشتری از سوی شرکت‌های مختلف وارد بازار خواهد شد.

نظر شما در مورد این محصولات جدید چیست؟

منبع :

NEOWIN

2226 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,