windows_7_e_8

مایکروسافت امروز از تغییراتی در مدل های ارائه ی خدمات برای ویندوز ۷ سرویس پک ۱ و ویندوز ۸.۱ رونمایی کرد. تا کنون، مایکروسافت پچ هایی را به شکل تک تک برای این پلتفرم ها منتشر می کرد، که به سازمان ها اجازه می داد تا به انتخاب خود، به روز رسانی ها را دریافت و نصب کنند. ولی اکنون مایکروسافت تغییراتی را در شیوه ی انتشار این به روز رسانی انجام داده است تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کند. با وینفون همراه باشید.

شیوه ای که تا کنون مایکروسافت در پیش گرفته بود، سبب پراکندگی و عدم یکپارچگی می شد، که احتمال داشت بر روی رایانه های شخصی مختلف، مجموعه ای متفاوت از به روز رسانی ها نصب شده باشد که در نهایت منجر به مسایل و مشکلات احتمالی متعددی شود. اکنون مایکروسافت از یک مدل “تجمیع” رونمایی کرده که در آن پچ های متعدد، با هم ادغام می شوند و به عنوان یک به روز رسانی واحد، منتشر می شوند.

از اکتبر سال ۲۰۱۶، مایکروسافت به صورت ماهیانه اقدام به انتشار یک به روز رسانی واحد برای ویندوز خواهد کرد که در آن به رفع مسائل امنیتی و مسائل قابلیت اطمینان پرداخته خواهد شد. این بسته های ماهیانه، برای به روز رسانی ویندوز (WU)، WSUS، SCCM، و Microsoft Update Catalog عرضه خواهد شد.

همچنین از اکتبر ۲۰۱۶ به بعد، ویندوز، به روز رسانی های مختص امنیت را دریافت خواهد کرد. این به روز رسانی، تمام پچ های امنیتی ساخته شده برای آن ماه را در یک بسته ی به روز رسانی جمع آوری می کند. همچنین این مدل عرضه ی ماهانه، برای دات نت فریم ورک نیز اتفاق خواهد افتاد. این مدل ماهانه ی در نظر گرفته شده برای دات نت فریم ورک، شامل به روز رسانی های امنیتی و قابلیت اطمینان خواهد بود که به صورت ماهیانه برای تمام نسخه های دات نت فریم ورک منتشر خواهد شد. هدف این بوده که ریتم و زمان بندی مشابهی، همانند آن چه که برای ویندوز در نظر گرفته شده، برای دات نت فریم ورک نیز اجرا گردد.

این تغییرات همچنین برای ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2، ویندوز سرور ۲۰۱۲ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 نیز اعمال می شود.

منبع :

MSPOWERUSER

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
شهرام
پاسخ دهید سه شنبه 25 مرداد 1395

سلام یک سوال داشتم . من گوشی ۵۵۰ گرفتم الان توی قسمت آپدیت میرم روی ۰ درصد چند ساعت ایستاد میتونین بگین مشکل از کجاست ؟
البته شماره اپدیت اینه ۱۰.۰۰.۱۰.۵۸۶.۵۴۵

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,