ساعاتی قبل مایکروسافت بیلد پیش نمایش دیگری از نسخه رد استون 5 ویندوز 10 را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرد که شامل ویژگی‌های جدید بسیاری بود. از مدتی پیش ما شاهد انتشار اخباری در مورد اضافه شدن تم تیره به فایل اکسپلورر ویندوز 10 بودیم که ادعا می‌کردند مایکروسافت کار روی این ویژگی را آغاز کرده و در آینده معرفی خواهد شد. حالا زمان آن فرا رسیده و با این بیلد جدید، مایکروسافت تم تیره را به فایل اکسپلورر سیستم‌عامل خود آورده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اضافه شدن تم تیره به فایل اکسپلورر یکی از تغییراتی بود که کاربران زیادی خواستار آن بودند و حالا مایکروسافت این ویژگی را در دسترس اینسایدرها قرار داده تا پس از آزمایش و رفع نواقص احتمالی، آن را به صورت عمومی منتشر کند.

این روزها تم تیره در میان کاربران تمام پلتفرم‌ها طرفدارهای زیادی پیدا کرده و از این رو بیشتر شرکت‌ها در حال اضافه کردن حالت تیره به سرویس‌ها و نرم‌افزارهای خود هستند و مایکروسافت نیز از این قافله جا نمانده است. ویندوز اینسایدرهایی که دوست دارند تیم تیره را در فایل اکسپلورر ویندوز 10 خود تجربه کنند کافی است مسیر Setting > Personalization > Colors را طی کرده و حالت تیره را انتخاب کنند.

مایکروسافت همچنین پشتیبانی از تم تیره را به منو محتوای فایل اکسپلورر و همچنین Common File Dialog (کادرهای مربوط به باز کردن و ذخیره کردن) نیز اضافه کرده است. با این حال این شرکت اشاره کرده که شما ممکن است با برخی رنگ‌های ناخواسته در فایل اکسپلورر و File Dialog مواجه شوید، که آنها در حال رفع کردن این موارد هستند.

اگر شما نیز یکی از اینسایدرهای حلقه فست هستید، اکنون می‌توانید با مراجعه به Settings> Update & Security> Windows Update این بیلد جدید را دریافت کرده و ویژگی‌های جدید آن را آزمایش کنید.

نظر شما در مورد اضافه شدن تم تیره به فایل اکسپلورر چیست؟

منبع :

MSPU

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
پوریا
پاسخ دهید پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397

یه مشکلی با اج در بیلد اخر 1803 دارم
وقتی بعضی سایت ها باز می کنم فقط یه صفحه سفید لود می شه و باید صفحه ریفرش کنم مثل سایت وینفون
این مشکل همگانی هست یا از نته؟

محمد
پاسخ دهید پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397

یه زمانی به تم تیره ویندوز فون ایراد میگرفتن الان همون تم بین شرکت ها مد شده…

sadegh
پاسخ دهید شنبه 22 اردیبهشت 1397

ویندوزفون خاص ترین و در اون زمان جذاب ترین طراحی رو داشت
ولی حیف که نابودش کردن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,