Microsoft-EdX

در سال میلادی گذشته مایکروسافت همکاری خود را با edX اعلام کرد. edX یک مرکز پیشرو در آموزش‌های آزاد و انبوه آنلاین، ملقب به MOOCs (Massive Open Online Courses) ، است که با گسترش همکاری با مایکروسافت، از دانش کارشناسان مایکروسافت در رشته‌های کلیدی در توسعه بهره‌مند خواهند شد.

پس از شروع همکاری مایکروسافت با edX، آنها با ایجاد آموزش‌های عالی، برای مسؤولین مدارس این امکان را به وجود آورده‌اند تا در امر آموزش به دانش آموزان تحولی ایجاد کنند.

از پاییز ۲۰۱۶ تا زمستان ۲۰۱۷، پنج رشته‌ی‌ آنلاین برای کمک به مدیران، سرپرستان، و دبیران به منظور بازدهی و یادگیری بهتر موجود خواهد شد.

رشته‌های جدید شامل آخرین دستاوردها، تکنولوژی‌های جدید، رویکردهای به روز و آموزش طراحی خواهد بود. مایکروسافت از طریق وب سابت edX.org، تعداد ۳۵ عنوان رشته‌ی‌ آموزش آنلاین، که به دو صورت آموزش حرفه‌ای و عالی و آموزش‌های انبوه آنلاین است ارائه می‌دهد. آموزش‌های جدید با همکاری شرکای دانشگاه‌های همکار با edX و دبیران سراسر جهان صورت می‌گیرد.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,