w10_peoplebar

مایکروسافت از ویژگی جدیدی با نام “MyPeople” رونمایی کرد که به کاربر اجازه می دهد، مخاطبین مورد علاقه خود را به نوار ابزار وصل کند. در این حالت کاربران می توانند با مخاطبین وصل شده به نوار ابزار ارتباط پویا داشته باشند. همچنین امکان ارسال طراحی سه بعدی، شکلک و بسیاری از موارد دیگر به صورت مستقیم از روی دسکتاپ مهیا شده است.

این ویژگی همچنین با استفاده از اپلیکیشن اسکایپ قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه را دارد. علاوه بر این قابلیت ادغام با دیگر سرویس های ارتباطی نظیر GroupMe و … نیز وجود دارد. مایکروسافت سعی دارد که ارتباط و اشتراک بین همکاران و افراد را هر چه بیشتر از طریق نوار ابزار آسان نماید.

MyPeople یکی از چندین ویژگی بود که در ارتباط با به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ که با نام Creators شناخته می شود، معرفی گردید. این به روز رسانی برای عرضه در سال آینده میلادی برنامه ریزی گردیده است. اکنون کاربران اینسایدر بایستی منتظر دریافت این ویژگی در به روز رسانی های عرضه شده ظرف هفته های آینده باشند.

نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟ آیا از حضور آن هیجان زده شده اید یا آن را آن طور که باید مفید نمی بینید. ما را از نظرات خود، مطلع نمایید.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,