مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی برای اطلاع از میزان ریسک امنیتی در به‌روزرسانی جدیدش منتشر کرد. در این راستا مایکروسافت به تازگی دو ابزار Microsoft 365 security center و Microsoft 365 compliance center را در جهت حفاظت بیشتر از حریم خصوصی به سازمان‌ها منتشر کرده است.

برنامه Microsoft 365 security center به عنوان ابزار مرکزی به ادمین‌های آی‌تی اجازه می‌دهد که از راه‌های امنیتی هوشمند برای شناسایی و دسترسی، محافظت در برابر بدافزارها، محافظت از اطلاعات و مدیریت امنیتی استفاده کنند. آن‌ها می‌توانند روی تهدیدات امنیتی که با آن مواجه‌اند یا در آینده با آن مواجه خواهند شد نظارت داشته باشند و با آن‌ها مقابله کنند.

برنامه Microsoft 365 compliance center یک برنامه‌ی یکپارچه و سراسری برای مشارکت کارمندان شما و همچنین محافظت از امنیت آن‌ها است.  آن‌ها می‌توانند از قسمت Compliance Manager به ریسک‌های مشارکتی خود دسترسی داشته باشند، داده‌های خود را با دقت بالا و با کمک لیبل‌های ذخیره‌سازی (retention labels) جمع کنند و از آن‌ها محافظت کنند، به درخواست‌‌های کارفرمای خود مثل درخواست‌های اطلاعات پاسخ بدهند و به راه‌حل‌های مشارکتی و امنیتی بیشتری دسترسی داشته باشند.

 این دو ابزار قرار است تا انتهای ماه مارس در همه مناطق جایگزین ابزار قبلی مایکروسافت که  Microsoft 365 Security & Compliance Center نام داشت شوند. برای اطلاع از جزئیات کامل این آپدیت اینجا کلیک کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

47 پست
امیر محمد امانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,