طی معرفی قلم جدید سرفس و قابلیت های آن در کنفرانس امروز، مایکروسافت قابلیت های جدید Inking که به اپلیکیشن های آفیس اضافه می گردد را نیز معرفی کرد، برای آگاهی از جزییات بیش تر با ما همراه باشید.

امروز مایکروسافت نسل جدید قلم سرفس را در کنار سرفس پرو جدید معرفی کرد. قلم جدید سرفس توانایی تشخیص ۴۰۹۶ سطح فشار را دارا بوده و می تواند بر حسب زاویه قلم با صفحه نمایش ضخامت نوشته و طرح را بر روی صفحه نمایش تغییر دهد.

در هنگام رونمایی از قلم جدید مایکروسافت اعلام کرد که اپلیکشین های آفیس شامل Word، Excel و پاورپوینت از حساسیت بیش تر، کاهش تاخیر نمایش جوهر، و بهبودهای نوک قلم پشتیبانی خواهند کرد. بنابراین مشترکان سرویس آفیس ۳۶۵ که سرفس پرو و قلم جدید آن را تهیه می کنند می توانند از قابلیت های جدید بهره مند شوند.

از سوی دیگر ردموندی ها الگو های نوشتاری و افکت های جدیدی نظیر rainbow, galaxy, Iava, ocean, gold, silver, و … را نیز معرفی کردند که به کاربران این امکان را می دهد تا خلاقیت خود را راحت تر نمودار و آشکار سازند.

این ویژگی ها در ماه ژوئن برای کاربران اینسایدر آفیس که از نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن استفاده می کنند، عرضه خواهد شد. مایکروسافت این ویژگی را برای کاربران معمولی آفیس در ماه های پیش رو عرضه خواهد کرد، اگر مایل به آزمایش و استفاده از این قابلیت های جدید هستید هم اکنون می توانید از اپلیکیشن OneNote ویندوز ۱۰ استفاده کنید.

یکی دیگر از امکانات جدید و هیجان انگیزی که امروز رونمایی شد، قابلیتی است که این امکان را به کاربر می دهد تا مجموعه ای از قلم های نرم افزاری دلخواه خود را ذخیره کرده و آن را هنگام استفاده از دستگاه های مختلف همراه داشته باشند، به عبارت دیگر قلم های نرم افزاری دلخواه شما در تمامی دستگاه ها همراهتان خواهد بود.

به نظر می رسد مایکروسافت سعی دارد تا بیش از پیش ویندوز ۱۰ را به پلتفرم محبوب و مناسب هنرمندان بدل سازد.

منبع :

MSPU

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,