julia_slide_2

مایکروسافت همچنان برای ارتباط بهتر با مخاطبان خود، راه‌های مختلفی را برمی‌گزیند که یکی از این‌ها، بلاگ های این شرکت است که Microsoft Secure جدیدترین آن‌هاست.بلاگی که قصد دارد تا اهداف و فعالیت های امینت سایبری مایکروسافت را برای سازمان ها شرح دهد. با وینفون همراه باشید.

این وب‌سایت، اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات مایکروسافت را به اشتراک می‌گذارد، و همچنین رویکرد مایکروسافت در صنعت و فعالیت‌های آن‌ها در این حوزه را در اختیار خوانندگان قرارمی دهد و همچنین موارد مربوط به نظرات کارشناسان و موضوعات مختلف این حوزه را پوشش خواهد داد. آن‌ها با استفاده از این بلاگ می‌خواهند به کاربران خود برای شناسایی هرچه سریع‌تر مشکلات و تهدیدات امنیتی، و نحوه مقابله با آن‌ها را کمک کنند.

slide_15

ماه نوامبر، ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت از رویکرد جدید این شرکت در امینت سایبری پرده برداشت و آن را رویکرد منحصربه‌فرد مایکروسافت در مقابله با تهدیدهای هوشمند خواند. و گفت آن‌ها با استفاده از تریلیاردها سیگنالی که از میلیاردها منابع خود جمع‌آوری می‌کنند، می‌توانند اهرمی مهم در مقابله با تهدیدها باشند. مایکروسافت در این زمینه ۱ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است تا بتواند در این حوزه پیشرفت کند و توانایی‌های خود را بیشتر از قبل کند. همچنین او اعلام کرد که مثل گذشته بازخوردهای مشتریان خود را دریافت می‌کند و بر اساس آن‌ها بهترین تصمیمات برای ایجاد بالاترین امکانات گرفته می‌شود.

حال آن‌ها با این بلاگ و ظاهری جدید به توسعه امنیت سایبری برای سازمان‌ها و شرکای خود خواهند پرداخت.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,