در 6 نوامبر 2018، مایکروسافت تعدادی از ویژگی‌هایی که در طول ماه نوامبر عرضه خواهند شد را معرفی کرد. که بیشتر این ویژگی‌ها برای کاربران تلفن همراه اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

یک ویژگی جدید تحت عنوان Mobile Capture وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا متادیتا را به عکس‌هایی که می‌گیرید اضافه کنید. این‌ها می‌تواند اسناد یا کارت‌های تجاری که شما اسکن می‌کنید یا تصاویر منظمی که شما از نرم‌افزار وان‌درایو دریافت می‌کنید، باشند. پس از گرفتن عکس، از شما خواسته می‌شود تا اطلاعات اضافی را وارد کنید.

بعد از اسکن یادداشت‌های جلسه، حالا می‌توانید آن‌ها را با افرادی که به این جلسه دعوت شده‌ بودند، به اشتراک بگذارید. ویژگی جدید دیگر استفاده از گراف مایکروسافت برای مشخص کردن کسانی که باید به آن‌ها ارسال کنید.

اخیرا یک نمای جدید در حال ورود به OneDrive.com یافت می‌شود. این به معنای آن است که تجربه‌ را “ساده تر، سریع تر و لذت بیشتر برای استفاده” بدانیم. در حالی که این کار با فایل‌های آفیس بهتر عمل می‌کند، مایکروسافت می گوید همچنین پیشرفت‌هایی برای فایل‌های غیر آفیس وجود خواهد داشت.

Manage Access یک ویژگی دیگر است که به شما این امکان را می‌دهد، که حدس بزنید برای مدیریت افرادی که به فایل‌های شما دسترسی دارند. این امر به شما اجازه می‌دهد که کاربران را از لینک‌هایی که تنها با افراد خاصی (لینک‌های عمومی، هنوز عمومی هستند) به اشتراک گذاشته شده را حذف کنید و در ماه نوامبر این ویژگی‌ها شروع به کار می‌کنند و در ماه دسامبر تکمیل خواهند شد. همچنین درخواست‌های عملیاتی جدیدی برای اوت‌لوک وجود دارد تا مردم به فایل‌ها دسترسی داشته باشند.

در نهایت، مایکروسافت اعلام کرد که پشتیبانی نهایی برای کلاینت همگام‌سازی وان‌درایو بر روی OS X 10.10 و 10.11 در یک فوریه در دسترس خواهد بود.

منبع :

NEOWIN

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,