Outlook-Interesting-calendar-GIF

تیم Outlook مایکروسافت، امروز از قابلیت جدیدی برای پیگیری رویدادهای ورزشی جهان از جمله المپیک ۲۰۱۶ ریو، رونمایی کرد. شما با این ویژگی به راحتی می توانید، مسابقات ورزشی دلخواه رو دنبال کنید. با وینفون همراه باشید

شما با استفاده از قابلیت جدید علاقه مندی های تقویم Outlook، می توانید رویدادهای مورد علاقه خود را پیگیری کنید و در حال حاضر کاربران قادر به پیگیری مسابقات المپیک ریو و دیگر رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود در تقویم Outlook خواهند بود. قابلیت علاقه مندی های تقویم، با موتور جستجوگر بینگ قدرتمند شده و به شما اجازه می دهد تا یک لیست از ورزش های تابستانی موردعلاقه خود و تیم ها و لیگ های خود ایجاد کنید. بعد از ایجاد این لیست، شما در هردستگاهی می توانید آن ها را پیگیری کرده و هیچ چیز را از دست ندهید.

برای استفاده از این قابلیت، شما کافیست در قسمت تقویم Outlook خود، گزینه ی Add calendar را در منوی دستورها، بزنید. سپس Interesting calendar را زده و از تقویم های در دسترس، رویدادها را در تقویم خود اضافه کنید. این قابلیت، برای کاربران آفیس ۳۶۵ در منطقه آمریکای شمالی در دسترس قرار گرفته است و طی روزهای آینده برای کاربران Office 365 در دستگاه های اندرویدی و iOS نیز در دسترس قرار می گیرد و تنها کافیست به تقویم خود این رویدادها را اضافه کنند. این ویژگی با توجه به درخواست های کاربران در صدای کاربر اضافه شده است و در ماه های آینده نیز ویژگی های دیگری به آن اضافه خواهد شد.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

فقط آفیس ۳۶۵؟

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

    سلام، مثل اینکه این قابلیت رو درحال حاضر برای کاربران آفیس ۳۶۵ در دسترس قرار دادن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,