رویداد مایکروسافت در چین در حال برگزاری بوده و این شرکت مشغول رونمایی از دستگاه های جدید خود است. همان طور که انتظار می رفت و اخبار گوناگونی نیز در رابطه با آن منتشر شده بود، مایکروسافت سرانجام در جریان این رویداد از تبلت سرفس پرو جدید خود رونمایی کرد. سرفس پرو جدید مایکروسافت در واقع یک نسخه ی به روز شده از سرفس پرو ۴ است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت سعی داشته در این نسخه جدید از سرفس پرو، شاسی و اتصالات تبلت را مشابه مدل قدیمی تر نگه دارد تا مشکلی از بابت سازگاری بین صفحه کلید ها و قاب هایی که در حال حاضر در دسترس هستند وجود نداشته باشد. اما در حال حاضر، مایکروسافت لولای دستگاه را بهبود داده است، به طوری که در سرفس پرو جدید دستگاه می تواند نسبت به هر یک از دستگاه های سرفس پرو قبلی بیش تر باز شده و تخت تر شود.

با این حال، تشابه ظاهری سرفس پرو جدید با مدل قبلی به این معنا نیست که مایکروسافت کاری انجام نداده باشد. درست مانند سرفس پرو ۴، ارتقای داخلی قابل توجهی بر روی دستگاه صورت گرفته که محسوس ترین آن، ارتقا به پردازنده های نسل هفتم اینتل، یعنی Kaby Lake است. در واقع، این دستگاه به سری جدید پردازنده های بدون فن اینتل مجهز شده است. این بدان معناست که شما نسبت مدل های قدیمی تر، عمر باتری و قدرت خروجی بیش تری را از سرفس پرو ۲۰۱۷ دریافت خواهید کرد،  به طوری که این دستگاه می تواند تا ۱۳.۵ ساعت عمر باتری را برای شما فراهم کند. شایان ذکر است که سرفس پرو ۴ در ابتدا قربانی مشکلات سخت افزاری مربوط به پردازنده های Skylake شده بود.

شکاف موجود میان معرفی سرفس پرو ۴ و سرفس پرو (۲۰۱۷) نشان می دهد که مایکروسافت وقت زیادی را صرف هموارسازی آثار این مشکلات احتمالی قبل از رونمایی کرده است.

گذشته از آن، صفحه نمایش بسیار عالی دستگاه تنها با پیشرفت هایی جزئی دست نخورده باقی مانده است، و شما یک قلم سرفس جدید با میزان تاخیر بهبود یافته و همچنین نسخه جدیدی از تایپ کاور را دریافت خواهید کرد. مایکروسافت ادعا دارد که این سرفس جدید یک نسخه اصلاح شده از مدل قدیمی خود است که در آن همه چیز از عمر باتری ۱۳.۵ ساعته گرفته، تا طراحی بدون فن و گوشه های گردتر به ارمغان آورده شده است.

با توجه به ارتقای سخت افزاری و سایر موارد مشابه نسل پیشین که در حد عالی بوده اند، می توان این سرفس پرو جدید را دستگاهی تمام عیار به شمار آورد. این روزها اغلب تقاضا برای تبلت هایی با حاشیه کم تر دیده می شود، ولی از مسائل مربوط به قابلیت استفاده که در راستای آن به وجود می آید چشم پوشی می شود.

در خبرهای بعدی اطلاعات دقیق تر و کامل تر در مورد این دستگاه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

نظر شما در مورد سرفس پرو جدید مایکروسافت چیست؟

منبع :

MSPU

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir
پاسخ دهید سه شنبه 2 خرداد 1396

سلام
جایی هست ویدیو کل مراسم رو گذاشته باشه؟
تو یوتیوب نیست هرچی گشتم

Red Death
پاسخ دهید سه شنبه 2 خرداد 1396

صحبتی از قیمت دستگاه نشده ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,