مایکروسافت طی کنفرانس Ignite نسخه آتی آفیس یعنی آفیس 2019 را رونمایی کرد. آفیس 2019 از نسخه های به‌روزشده آفیس شامل ورد، اکسل، پاورپوینت و اوتلوک و همچنین اپلیکیشن های سرور مشتمل بر Exchange, SharePoint و نسخه تجاری اسکایپ تشکیل شده است. مایکروسافت علاوه بر معرفی نسخه جدید آفیس زمان عرضه عمومی آن را نیز مشخص کرده است.پس از مدت ها انتظار بالاخره نسخه جدید مجموعه نرم افزار قدرتمند آفیس یعنی آفیس 2019 معرفی شد. این مجموعه شامل نسخه های به‌روز شده مجموعه اپلیکیشن های آفیس است، در اینجا بد نیست اشاره کنیم که مایکروسافت به دو شکل مجموعه آفیس را برای مشتریان عرضه کرده است، یکی مجموعه آفیسی است که هر چند سال یکبار عرضه شده و کاربر پس از خرید آن برای همیشه مالک آن خواهد بود، نسخه دیگر افیس 365 است که کاربر با پرداخت مبلغ جزیی حق اشتراک می‌تواند از آن استفاده کند.

مایکروسافت در کنفرانس Ignite خود رسما مجموعه آفیس جدید یعنی آفیس 2019 را معرفی کرد و اعلام داشت که این مجموعه در نیمه دوم سال 2018 به‌صورت عمومی عرضه خواهد شد.اگر بخواهیم به‌صورت دقیق تر ویژگی های آفیس 2019 را بررسی کنیم باید بگوییم که این نسخه جدید آفیس شامل تمامی ویژگی های جدیدی است که مایکروسافت در سالهای اخیر به سرویس آفیس 365 اضافه کرده است. مایکروسافت اعلام کرده که قابلیت های جدید اینکینگ یا نوشتن با قلم، قابلیت های جدید انیمیشنی در پاورپوینت، فرمول ها و چارت های جدید در اکسل بخشی از ویژگی های نسخه جدید آفیس را تشکیل می‌دهند.

 

منبع :

MSPU

1139 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,