مدتی قبل در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت قصد دارد تا ریموت دسکتاپ تحت وب رسمی خود را عرضه کند. اکنون این شرکت نسخه پیش‌نمایش عمومی سرویس ریموت دسکتاپ تحت وب خود را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به نصب هیچ اپلیکیشنی و تنها با استفاده از یک مرورگر، از راه دور به برنامه‌ها و دسکتاپ خود دسترسی پیدا کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ریموت دسکتاپ تحت وب مایکروسافت یک سرویس بسیار کاربردی به نظر می‌رسد. از آنجا که این قابلیت تنها در با مرورگر کار می‌کند، می‌تواند از هزینه‌های نصب و یا نگهداری اجتناب شود و همچنین کاربران می‌توانند از هر نقطه‌ای، از جمله کیوسک‌های عمومی و سایر دستگاه‌های غیر شخصی که در آن احتمالاً کلاینتی برای ریموت دسکتاپ وجود ندارد، به سیستم خود دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از این نسخه پیش‌نمایش، کاربران می‌توانند از راه دور به برنامه‌ها و دسکتاپ ها دسترسی پیدا کنند، متنی را از یک جلسه کپی و به جلسه دیگری وارد کنند (با استفاده از Ctrl+C و Ctrl+V) و یک فایل PDF را چاپ کنند. مایکروسافت در آینده ویژگی‌های جدیدی را بر اساس بازخورد کاربران به این سرویس اضافه خواهد کرد.

شما می‌‌توانید نحوه تنظیم این کلاینت جدید را در اینجا یاد بگیرید.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,