maxresdefault

مایکروسافت در جریان کنفرانس E3 از بازی های بسیاری برای اکس باکس وان رونمایی کرد که تعداد زیادی از آن ها انحصاری بودند. تعداد زیادی از این عناوین امسال منتشر می شوند و یکی از بحث بر انگیز ترین آن ها، بازی ReCore است که به صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس وان عرضه می شود اما امروز مایکروسافت اعلام کرد که این بازی برای ویندوز ۱۰ نیز عرضه خواهد شد.

قرار است این بازی در بهار سال ۲۰۱۶ برای اکس باکس وان عرضه شود. امروز نیز مایکروسافت اعلام کرد که در میانه سال ۲۰۱۶ این بازی را برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد کرد. این خبر بسیار خوبیست چرا که گیمر های PC باز نیز می توانند این بازی بسیار زیبا را در رایانه خود تجربه کنند و از طرفی دیگر می تواند این نوید را دهد که مایکروسافت در آینده عناوین انحصاری بیشتری از بازی های اکس باکس وان را برای ویندوز ۱۰ نیز عرضه کند. اما در آن سوی قضیه ممکن است که کاربران اکس باکس وان از این قضیه ناراحت باشند چرا که با آمدن این بازی به ویندوز ۱۰، آن ها دیگر نمی توانند لذت داشتن یک بازی کاملاً انحصاری را تجربه کنند. طبق گفته منابع آگاه، این بازی در شش ماهه دوم سال جاری میلادی در شبکه استیم منتشر می شود. خلاصه داستان این بازی را در ادامه می خوانید:

به عنوان یکی از آخرین انسان های باقی مانده، روابط و دوستانتان را فراموش کرده و با روبات ها ارتباط برقرار کنید و آن ها را به درون جهانی مرموز همیشه در حال تغییر و شگفت انگیز هدایت کنید.

اگر تا کنون تریلر این بازی بسیار زیبا را تماشا نکرده اید، پیشنهاد می کنیم آن را به هیچ وجه از دست ندهید:

دانلود ویدیو

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

MICROSOFT NEWS

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Pouria Joker
پاسخ دهید سه شنبه 15 دی 1394

مطمئنا از بازی های بسیار خوب ۲۰۱۶ میشه

من که اولین بار تریلرش رو توی e3 دیدم محوش شدم

به زودی هم منتظرش هستیم روی اکس باکس

amirdz
پاسخ دهید سه شنبه 15 دی 1394

جالبناک بود

miladv
پاسخ دهید سه شنبه 15 دی 1394

با اینکه به فروش اکس باکس لطمه میزنه ولی خیلی خوشحالم که مثل بازی فوق العاده ori and the blind forest داره رو پیسی هم میاد.

dra30na
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

بازی subway surfers چرا نیستش؟؟؟!
چرا اضافه نمیشه ب استور؟؟ کسی میدونه؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,