_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت چندین به روز رسانی جدید برای خدمات ابری و هوش مصنوعی اعلام کرد این آپدیت‌ از خدمات جدید به صنعت رسانه می‌گوید


پیش از نمایش NAB، مایکروسافت چندین به روز رسانی جدید درباره خدمات ابری و هوش مصنوعی برای صنعت رسانه و سرگرمی معرفی کرد. مایکروسافت سرویس برنده جایزه Video Indexer را به روز می‌کند تا به شرکت‌های رسانه‌ای این قدرت را بدهد که در عرض چند دقیقه محتوای جدید تولید کنند، مدل‌های شخصی صورت و زبان، پیش نمایش‌های خصوصی برای انیمیشن، رونویسی چند زبانه و رونوشت‌های زنده و غیره را بهبود بخشد. مایکروسافت همچنین پیش نمایش پورتال مدیریت رندر فارم اژور را معرفی می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد تا محیط‌های رندر هیبریدی یا ابر تنها در اژور را راه اندازی کنند.

دیگر اعلامیه‌های جدید مایکروسافت در زیر ذکر شده است.

  • Azure ExpressRoute Direct و Global Reach GA
  • فیلتر لبه‌ای جدید اژور به نام FXT (دستگاه Avere)، یک دستگاه ذخیره‌سازی که مقیاس پذیری و عملکرد بالاتری نسبت به قبل دارد، و از حافظه با سرعت بالا، SSD و استورج Blob اژور پشتیبانی می‌کند.
  • Azure Front Door GA

همچنین مایکروسافت چندین مشارکت را برای ارائه راه‌های مختلف برای صنعت رسانه اعلام کرد، برخی از آنها در زیر فهرست شده‌اند.

  • Akamai به طور مستقیم شبکه لبه خود را با اژور از طریق ExpressRoute به مشتریان عملکرد  بالاتر و هزینه‌های قابل پیش بینی‌تر بدهد. همچنین قصد دارد تا تحویل کار زنده و تحت تقاضا را با سرویس‌های رسانه‌ای اژور و همکاران متقابل ما افزایش دهد.
  • خدمات رسانه‌های دیجیتال Verizon یک پلتفرم استریم سازمانی درجه یک در مایکروسافت اژور برای افزایش گردش کار ویدئو ارائه می‌دهد.
  • Haivision خدمات ابررسانی رسانه‌های جدید و SRTHub، به طور گسترده‌تر و قابل اطمینان به انتقال رسانه‌های زنده در سراسر جهان کمک می‌کند. SRTHub که در اژور ساخته شده است، هماهنگ سازی گردش کار را با استفاده از یک اکوسیستم باز Hublets از شرکای پیشرو در صنعت از جمله Avid، Wowza و Epic Labs انجام می‌دهد.
  • Telestream راه حل‌های پیشنهادی خود را برای اژور ارائه خواهد داد.

اژور به عنوان یکی از بهترین رویدادهای چند سال اخیر برای مایکروسافت به سرعت در حال پیشرفت است. امید به اینکه این پیشرفت به خوبی و با سرعت افزون به ادامه بیانجامد.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,