مایکروسافت یک ویژگی جدید را برای برنامه‌های آفیس در ویندوز و مک معرفی کرده‌است که اشکال ناقص (Sketchy Shapes) نام دارد. هدف این است که با اجتناب از واترمارک‌هایی که در طراحی دخالت می‌کنند به کاربران نشان دهیم که طراحی هنوز کامل نشده و نیاز به کار دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حقیقت، برنامه‌ مجموعه‌ای از Shape Outline جدید است که به نظر می‌رسد که با دست کشیده شده‌اند. شما می‌توانید این استایل را به هر شکل و خطی در اسناد خود اضافه کنید و از آنجایی که این فقط یک استایل است که به اشکال شما اضافه می‌شود، برگرداندن آن‌ها به حالت اصلی بسیار آسان است. حتی با اعمال این استایل شما هر کاری که می‌توانستید با اشکال انجام دهید را هنوز هم می‌توانید انجام دهید. علاوه بر این، با این استایل آیکون‌ها نیز می‌توانند به اشکال تبدیل شوند.

این ویژگی جدید برای کابران نسخه پیش نمایش آفیس در حلقه فست بر روی ویندوز و مک منتشر شده است. اگر از کاربران ویندوز هستید، برای استفاده از این ویژگی نیاز به بیلد 11901.20018 آفیس دارید، که طبق صفحه انتشار بیلدها، دیروز منتشر شده است. برای مک نیز نیاز به بیلد 19070300 دارید که بیش از یک هفته است که منتشر شده است. هنوز هیچ صحبتی از اینکه این ویژگی راه خود را به نسخه موبایل باز خواهد کرد، نشده است.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

NEOWIN

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,