skype-for-salesforceدر ابتدای سال جاری مایکروسافت دست به معرفی اسکایپ برای وب با چند ویژگی خاص از جمله اعلانیه ها، پشتیبانی از یوتیوب و… زد. شرکت همچنین SDK های (Software development kit) اسکایپ برای وب را در جهت ساخت یک نسخه شخصی سازی و ادغام شده، به طور مستقیم از طریق وب، منتشر نمود. در همین راستا و در حالی که مدت زمان کمی از درگیری مایکروسافت و Salesforce می گذرد، شرکت دست به انتشار نسخه ای مخصوص برای سرویس رقیب خود نموده است.

اسکایپ برای Salesforce با بهره گیری از ویژگی های اسکایپ برای کسب و کار بهره مند شده است به صورتی که کاملا با سرویس Salesforce ادغام گشته تا به صورت آنلاین امکان ارتباط بین فروشندگان و همکاران آن ها را با استفاده از رابط Lighting سرویس Salesforce فراهم نماید. کاربران به راحتی و با بردن نشانگر موس بر روی تایم لاین فعالیت خود یا یک گزارش، متوجه می شوند که یک همکار در دسترس است یا خیر. اعلامیه مایکروسافت در این زمینه:

قابلیت مشاهده وضعیت یک فرد در شبکه، به همراه متن فعالیت CRM به شما اجازه می دهد، موثرترین نوع ارتباط را انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر به بازخورد یک عمل نیازمند هستید، و فردی که می خواهید بازخورد دهد در حال مکالمه با تلفن باشد، ارسال ایمیل در این شرایط کار مناسبی است اما اگر این فرد در دسترس باشد، می توانید با پیام فوری، با فرد به مکالمه بپردازید. شما می توانید با یک کلیک ساده و بدون نیاز به تعویض اپلیکیشن، با فرد مورد نظر خود به گفت و گو پرداخته و یا از مکالمه صوتی و تصویری بهره ببرید. با یک راه زنده ارتباطی در نرم افزار Salesforce، می توان زمان مورد نیاز برای انجام وظایف توسط یک نیروی فروش را به شدت کاهش داد.

اسکایپ برای Salesforce به عنوان نسخه بتای عمومی در اختیار تمام کاربران اسکایپ برای کسب و کار آنلاین و Salesforce ویرایش های Enterprise و یا Unlimited قرار گرفته است. گرچه کاربران می توانند از این نسخه از اسکایپ در تمامی مرورگر ها برای گفت و گو استفاده نمایند اما قابلیت تماس صوتی و ویدیویی تنها در مایکروسافت اج و اپل سافاری فعال است. مایکروسافت در آینده نزدیک پشتیبانی از دیگر مرورگر ها را همراه با ویژگی های جدید به این سرویس اضافه می نماید.

منبع :

NEOWIN

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,