آفیس 2019 برای مک

مایکروسافت امروز از پیش‌نمایش مجموعه آفیس 2019 برای مک و کاربران تجاری خود رونمایی کرد. آفیس 2019 برای مک به‌روز‌رسانی دائمی بعدی برای آفیس در سیستم عامل مک خواهد بود که در سال جاری منتشر خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

آفیس 2019 برای مک همزمان با انتشار آفیس 2019 برای ویندوز در نیمه دوم سال 2018 منتشر خواهد شد. گرچه مایکروسافت آفیس 365 ProPlus را برای کاربران تجاری پیشنهاد می‌کند، اما این نسخه آفلاین از آفیس نیز برای کاربرانی که هنوز آمادگی مهاجرت به فضای ابری را ندارند ارائه می‌شود.

آفیس 2019 برای مک همراه با ویژگی‌های جدیدی از جمله جامدادی معلق، قابلیت شخصی‌سازی ربان‌ها در تمام اپلیکیشن‌های آفیس، حالت Focus یا تمرکز در Word، توالی کلیکی، خروجی ویدیوی 4k در PowerPoint، چارت‌ها و توابع جدید در Excel و جعبه پستی متمرکز در Outlook خواهد بود. لیست کامل ویژگی‌های جدید آفیس 2019 برای مک را در این صفحه ببینید.

آفیس 2019 برای مک همچنین دارای قابلیت‌های جدیدی خواهد بود که به مهندسان IT در مدیریت و توسعه شبکه خود کمک خواهد کرد. اگر شما نیز دوست دارید تا پیش‌نمایش آفیس برای مک را امتحان کنید می‌توانید از این صفحه ثبت نام کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,