از ساعاتی پیش مایکروسافت رسماً کنفرانس خود در سیاتل را آغاز کرده که یک رویداد متمرکز بر توسعه‌دهندگان است و سه روز به طول خواهد انجامید. در جریان این کنفرانس، مایکروسافت دقایقی پیش، از تغییرات و بهبودهای جدید صورت گرفته در سیستم طراحی فلوئنت رونمایی کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با تغییرات جدید این زبان طراحی بیشتر آشنا شوید.

اگر درست به یاد نمی‌آورید، باید بدانید که مایکروسافت سال گذشته سیستم طراحی فلوئنت را معرفی کرد که بر پنج جزء اصلی شامل نور، عمق، جنبش، ماده و مقیاس تمرکز داشت. این زبان طراحی جدید شامل استفاده برجسته‌تر از عناصر جنبش، عمق و افکت نیمه شفاف است.

تغییرات جدید شامل توانایی توسعه وب اپلیکیشن های فلوئنت برای ویندوز بدون نگرانی در مورد استک رابط کاربری است. شما هم اکنون می‌توانید به راحتی برنامه‌های UWP ایجاد کنید و به کنترل‌های قدرتمندتر، انعطاف‌پذیرتر و قدرتمندتر XAML دسترسی داشته باشید، فارغ از این که از کدام استک رابط کاربری استفاده می‌کنند – چه Windows Forms و WPF باشد یا Win32 بومی.

این قطعاً یک تغییر خوشایند است و به مایکروسافت برای جذب توسعه‌دهندگان بیشتر کمک خواهد کرد. همچنین، همان‌گونه که مایکروسافت پایه و اساس سیستم طراحی فلوئنت را ایجاد می‌کند، اگر شرکت بتواند توسعه‌دهندگان را گردآوری کند نیز خوب خواهد بود. حالا باید ببینیم آیا این تغییر جدید به مایکروسافت کمک خواهد کرد تا توسعه‌دهندگان را به اکوسیستم ویندوز جذب کند.

منبع :

MSPU

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,