_متفرقه پنل جدید

ویژوال استودیو در خدمت هوش مصنوعی ویژوال استودیو 2017 نسخه 15.5 منتشر شد

روز گذشته کنفرانس Connect توسعه‌دهندگان به میزبانی مایکروسافت برگزار شد، این شرکت طی این کنفرانس عرضه نسخه پیش نمایش ویژوال استودیو 2017 نسخه 15.5 را با بهبودهای فراوان اعلام کرد. برای آگاهی از جزییات همراه وینفون باشید.نسخه 15.5 ویژوال استودیو 2017 تغییرات بسیار خوبی را به‌خود دیده است، با این به‌روزرسانی پشتیبانی از ابزار #F در پروژه‌های NET Core SDK. همچنین پشتیبانی از مجموعه 7.2 کامپایلر C#، بهبود قالب سینتاکس Razor و برخی موارد دیگر ارایه شده است. برای آشنایی از جزییات دقیق ویژگی‌های نسخه جدید می‌توانید به لینک‌های پایین مراجعه کنید.

مایکروسافت علاوه بر انتشار این نسخه جدید از ویژوال استودیو 2017 افزونه Visual Studio Tools for AI را نیز منتشر کرد. این افزونه جدید این توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد با بهر‌ه‌گیری از تمام توان ویژوال استودیو مدل‌های هوش مصنوعی را توسعه دهند. این افزونه از فریمورک های یادگیری عمیق شامل ابزار شناختی مایکروسافت یا CNTK و Google TensorFlow, Theano, Keras, Caffe 2 و چند فریمورک دیگر پشتیبانی می‌کند.

از سوی دیگر به‌لطف معماری باز این افزونه امکان پشتیبانی از فریمورک‌های دیگر یادگیری عمیق نیز ممکن شده است. یکی دیگر از موارد قابل توجه در مورد این افزونه ادغام آن با Azure Batch AI و Azure Machine Learning است که در نتیجه امکان ارسال ساخته‌های یادگیری عمیق را به Azure GPU VMs و Spark Clusters میسر ساخته است.

 

منبع :

MSPU

1310 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
zaryab
پاسخ دهید جمعه 26 آبان 1396

پشتیبانیش از tensor flow خیلی عالی شد، به خصوص که گوگل قصد ارائه تنسور فلو لایت رو هم برای موبایل ها داره میشه کلی کارای یادگیری عمیق و اپلیکیشنهای مبتنی بر شبکه عصبی توسعه داد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,