ویژوال استودیو ۲۰۱۹

مایکروسافت در یک پست در بلاگ خود با عنوان «چه چیزی در انتظار ویژوال استودیو است» اقدام به معرفی نسخه بعدی محیط توسعه یکپارچه خود یعنی ویژوال استودیو ۲۰۱۹ کرد اما متاسفانه اطلاعاتی راجع به زمان انتشار و ویژگی‌های جدید این محیط توسعه داده نشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت توضیح داد که قصد ارائه یک به‌روزرسانی ساده و کاربردی برای همه را دارد. ویژوال استودیو ۲۰۱۹ قادر است در کنار ویژوال استودیو ۲۰۱۷ اجرا شود و به ارتقای سیستم خاصی نیاز ندارد. این بدین معناست که ویژوال استودیو ۲۰۱۹ همانند ویژوال استودیو ۲۰۱۷ از سیستم عامل‌های ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱ پشتیبانی خواهد کرد که با توجه به این که آفیس ۲۰۱۹ فقط از ویندوز ۱۰ پشتیبانی می‌کند، اقدامی عجیب از سوی مایکروسافت است.

مایکروسافت ذکر کرد که هدف ویژوال استودیو ۲۰۱۹ سرعت بیشتر، بهره‌وری بیشتر، استفاده ساده‌تر و یادگیری ساده‌تر برای افراد و تیم‌های توسعه دهنده است. به طور خلاصه VS2019 قرار است از هر نظر بهتر باشد، همچنین عملکرد ویژگی‌های جدیدی مانند Live Code و IntelliCode نیز بهبود خواهد یافت.

مایکروسافت به تاریخ دقیقی برای انتشار نسخه ۲۰۱۹ ویژوال استودیو اشاره نکرد اما قرار است ویژوال استودیو ۲۰۱۹ در اسرع وقت آماده و منتشر شود. هنوز پیش‌نمایشی برای VS2019 در دسترس نیست اما مایکروسافت اشاره کرد که بهترین و آخرین ویژگی‌ها را می‌توانید در پیش‌نمایش ویژوال استودیو ۲۰۱۷ ببینید.

منبع :

NEOWIN

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,