به تازگی شرکت مایکروسافت از برنامه جدید خود برای پرداخت پاداش به کسانی که حفره های امنیتی سیستم عامل ویندوز را کشف می کنند رونمایی کرد. در این رویکرد جدید همه ی بخش های متنوع این سیستم عامل به خصوص بخش هایی نظیر Hyper-V، Windows Defender Application Guard و مرورگر مایکروسافت اج نیز در کانون توجه قرار دارند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

شرکت مایکروسافت در این رویکرد مقادیر پاداش های پرداختی به کاربران را تا حدود زیادی افزایش داده و به طور مثال از پاداشی با مبلغ ۵۰۰ دلار به ۲۵۰ هزار دلار تغییر کرده است. همچنین در این برنامه بخش هایی به طور خاص مورد تاکید ردموندی ها می باشد که از جمله آن ها می توان به یافتن حفره های امنیتی در کد های خروجی Remote که ممکن است در نهایت به امنیت کاربران صدمه وارد کند اشاره کرد. همچنین این شرکت به کسانی که حفره ی امنیتی را بیابند که قبل تر ردموندی ها آن را یافته باشند تنها به پرداخت  ۱۰ درصد از مبلغ پاداش بسنده خواهد کرد. علاقه مندان به این پروژه می توانند از طریق ایمیل secure@microsoft.com با شرکت مایکروسافت در ارتباط باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به اینجا مراجعه کنید. در ادامه لیستی از پاداش های در نظر گرفته شده برای قسمت ها و نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز را مشاهده می کنید.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
farshid
پاسخ دهید جمعه 6 مرداد 1396

همچنین این شکت به کسانی که حفره ی امنیتی را بیابند (شرکت)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,