عضویت جدید اکس باکس با نام Xbox Game Pass معرفی شد. این عضویت جدید تا آخر بهار سال جاری در دسترس خواهد بود. با وینفون همراه باشید.

در عضویت جدید گیمر ها به یکصد عنوان بازی دسترسی خواهند داشت که پرداخت آن به صورت ماهانه ۹.۹۹ دلار خواهد بود. گیمر ها در این نوع عضویت به عناوین استودیو های بازی سازی نظیر ۲K, 505 Games, BANDAI NAMCO Entertainment, Capcom, Codemasters, Deep Silver Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic GmbH, Warner Bros. Interactive Entertainment و Microsoft Studios دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این ها بازی های Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 و SoulCalibur II در زمان فعال شدن عضویت Xbox Game Pass تا انتهای سال جاری میلادی برای کاربران این نوع عضویت جدید ارائه می شود.

کاربران Xbox Game Pass به صورت اختصاصی برای خرید بازی ها از تخفیف ویژه ای بر خوردار خواهند شد. لازم است بگوییم که لیست بازی های این نوع عضویت اکس باکس وان ثابت نیست و هر ماه بازی ها جدید به لیست اضافه شده و بازی هایی هم از آن حذف می شود تا همیشه عناوین جدید در دسترس باشند.

کاربران اکس باکس در حلقه آلفا، Xbox Game Pass را تنها محدود به چند بازی به صورت آزمایشی امتحان خواهند کرد. کابران اکس باکس گلد نیز زودتر از شروع کار این سرویس به صورت عمومی از آن بهره مند می شوند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
eh.sa.s
پاسخ دهید سه شنبه 10 اسفند 1395

تلگرام آپدیت شد – با درست شدن مشکل ترکیب متن پیام با تاریخ و زمان آن پست.

HaMeD
پاسخ دهید سه شنبه 10 اسفند 1395

دقیقا نفهمیدم ینی چی
ینی ماهی ۱۰ دلار میدی, بعد میتونی یه تعداد بازی رو بدونه خریدن تا یک ماه بازی کنی؟؟؟؟

    آرش ابراهیم زاده
    پاسخ دهید سه شنبه 10 اسفند 1395

    درسته،
    منابع که این طور میگن. جزییاتش حقیقی در آینده منتشر میشه.

بهزاد
پاسخ دهید سه شنبه 10 اسفند 1395

برنامه working hours نسخه ی پرو رایگان شده برای مدیریت زمانه حتما دانلودش کنید
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/workinghours/9mv51b301wfd?cid=myappfree.com&tduid=(e7549ee964cbc57893773b65504762ec)(213952)(2777651)(%7bwaid%7d)()

بهزاد
پاسخ دهید سه شنبه 10 اسفند 1395

برای رفتن به نسخه ی پرو بر روی سه نقطه ی برنامه تب کنید بعد روی pro version برید بعدشم روی پرو تب کنید تا استور باز بشه بعدش فعال میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,