مایکروسافت همزمان با رونمایی از سرفس لپ تاپ نسل جدید سرفس آرک موس را نیز رونمایی کرد. سرفس موس جدید در حقیقت نسل بعدی موس های محبوب شرکت مایکروسافت یعنی آرک تاچ موس به حساب می آید.

آرک تاچ موس جدید از بهبودها و تغییرات خوبی در قیاس با نسل قبلی خود برخوردار است، یکی از مهم ترین تغییرات آرک تاچ موس جدید امکان اسکرول کردن در هر دو جهت افقی و عمودی است.

سرفس آرک موس جدید در چند رنگ متنوع شامل آبی لاجوردی، خاکستری کم رنگ، و قرمز جگری عرضه می گردد که کاملا با رنگ های سرفس لپ تاپ سازگاری دارند، تمام موجودی سرفس آرک موس به واسطه استقبال بالای خریداران به اتمام رسیده است.

علی رغم اتمام موجودی سرفس آرک موس جدید، مایکروسافت اکنون شروع به پیش فروش موس های مشابهی با سرفس آرک موس اما با برند مایکروسافت آرک موس، کرده است.

تنها تفاوت این موس ها با سرفس آرک موس که پیش تر عرضه شده بود، تفاوت رنگ های عرضه شده برای این دو موس است، به صورت دقیق تر باید عنوان کنیم که سرفس آرک موس در سه رنگ عرضه می شود در حالی که مایکروسافت آرک موس تنها در رنگ مشکی عرضه خواهد شد.

مهم ترین ویژگی های مایکروسافت آرک موس عبارتند از:

  • ضخامت و وزن بسیار کم
  • به واسطه تغییر شکل موس به راحتی در جیب و کیف جای می گیرد
  • امکان اسکرول به صورت افقی و عمودی به واسطه صفحه تعبیه شده روی موس
  • اتصال بی سیم از طریق بلوتوث

هم اکنون پیش خرید این موس در مایکروسافت استور آغاز شده و تحویل سفارش خریداران از تاریخ ۳۰ ژوئن آغاز خواهد شد.

منبع :

MSPU

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,