microsoft-band-app

در اوایل همین هفته، وب سایت Windows Central  تصاویری از پروژه ی ظاهرا لغو شده ی مایکروسافت بند ۳ منتشر کرد که این دستگاه دارای چند سنسور جدید و طراحی کمی به روز شده بود و همچنین بر خلاف نسخه های پیشین، ضد آب بود! اکنون، تصاویر و اطلاعات بیش تری در مورد بند ۳ به دست آمده است که به ما اجازه می دهد به این دستگاه که ممکن است هرگز وارد بازار نشود، نگاه دقیق تری داشته باشیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

band3tiles

در ابتدا، ما بنا به برخی دلایل، این دستگاه را بند ۳ می نامیم. نمونه های اولیه ی بند ۳ در مایکروسافت، در واقعبند ۲ بتا” نامیده می شده است. اکنون اگر چه مایکروسافت این نام را انتخاب کرده بوده است، ولی ما معتقدیم که آن ها می خواستند محصول نهایی را بند ۳ نام گذاری کنند، به طوری که این نمونه ی اولیه که شما در این مقاله مشاهده می کنید، هنگامی که به یک رایانه متصل می شود، خود را “مایکروسافت بند ۳” نشان می دهد.

چندین نمونه ی اولیه با نام رمز های مختلف در سراسر پروژه ی توسعه ی “بند ۳” وجود داشته است، که یکی از آنها مایکروسافت بند سفید بود که ما مدتی پیش مشاهده کردیم که چند نفر از کارکنان مایکروسافت آن را به دست داشتند. بنا به گفته ی منابع ما، آن دستگاه های بند ۲ سفید رنگ، در واقع همین بند ۲ بتا بوده اند که دارای قابلیت جدید ضد آب نیز می باشند.

ما متوجه شدیم که نمونه ی اولیه ای که ما در حال بررسی آن هستیم، در واقع یکی از جدید ترین نمونه ها است، که شامل سنسور های بیش تری می باشد و طراحی آن تا حدودی تغییر کرده است. ما فکر می کنیم که این نسخه یکی از آخرین مدل های نمونه های اولیه، پیش از تصمیم مایکروسافت نسبت به جمع آوری خط تولید مایکروسافت بند بوده است، به طوری که چرا باید این دستگاه هنگام اتصال به رایانه، خود را “بند ۳” بنامد، پس می توان نتیجه گرفت که این نسخه نزدیک به محصول نهایی بوده است.

band3vsband2

بند ۳ باریک تر از بند ۲ بوده است.

در مورد طراحی تغییر یافته، در ابتدا پیدا کردن تغییر مشکل به نظر می رسد ولی بند ۳ تا حدودی باریک تر از بند ۲ شده است. مایکروسافت این تغییر را از طریق به کار بردن یک باتری کمی کوچک تر به وجود آورده است، که به طور کلی دستگاه را متوازن تر و زیبا تر کرده و در هنگام پوشیدن آن، در اطراف مچ دست خود احساس باریک تر بودن را حس خواهید کرد. اگر به تصویر مقایسه ای ما در بالا نگاه کنید، این موضوع کاملا قابل ملاحضه است.

این تصاویر همچنین نشان می دهند که بند ۳ از EKG (نوار قلب)، تگ های RFID (شناسایی با فرکانس رادیویی) و کاشی جدید شنا که فعالت های شما در هنگام شنا کردن را ردیابی خواهد کرد، پشتیبانی می کند. ما در گزارش اولیه ی خود نتوانسته بودیم یک تصویر خوب در مورد کاشی های EKG یا شنا به دست بیاوریم، اما در حال حاضر موفق شده ایم که تصاویر بیش تری از این کاشی های جدید به دست آوریم.

ekgrecovery

نمونه ای از اطلاعات EKG بر روی بند ۳

برای آن دسته از کاربران که اطلاعات کافی ندارند، لازم است بگوییم که سنسور EKG این امکان را فراهم می کند که فشار خون خود را ردیابی و پیگیری کنید، که به وسیله ی آن موارد مختلفی از جمله سطح استرس، درجه حرارت، تنفس در دقیقه، تعداد ضربان قلب و بسیاری از متغیر های دیگر را مشاهده خواهید کرد.

ekgstats

ضربان قلب، دمای پوست و تنفس در دقیقه در نمونه ی اولیه ی بند ۳

کاشی شنا نیز قادر می سازد که مواردی مانند تعداد دور، مسافت، ضربان قلب و زمان را در هنگام شنا کردن پیگیری کنید. هر دوی این ویژگی ها برای کاربرانی که به سلامتی اهمیت می دهند، ویژگی های سودمندی خواهد بود و اگر مایکروسافت تصمیم به کنار گذاشتن خانواده ی دستگاه های بند نمی کرد، می توانست از موارد بسیار خوبی باشد که به این دستگاه ها اضافه شده است.

swimtile

متاسفانه در حال حاضر، مایکروسافت توسعه ی این نمونه های اولیه ی  بند ۳ را متوقف کرده است، و گفته می شود هیچ برنامه ای برای ادامه ی سرمایه گذاری در خط تولید بند وجود ندارد.

نظر شما در مورد مایکروسافت بند ۳ چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1818 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ຖ໐rt໐ຖ
پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

فک کنم تبدیل بشه به Surface Band

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,