مایکروسافت همچنان به سیاست های مبهم خود در زمینه ی ویندوز موبایل ادامه می دهد و هیچ کسی به طور واضح از اتفاقات پشت پرده ی این شرکت و افکار روسای آن ها خبر ندارد و در حال حاضر رنگ خاکستری بر پیکره ی ویندوز موبایل زده شده است. این بار خبرها حاکی از شروع توقف به روز رسانی سیستم عامل ویندوز فون ۸.۱ به ویندوز ۱۰ موبایل می باشد. با وینفون همراه باشید.

بعد از آنکه اخبار از خروج چند گوشی محبوب ویندوزی از دریافت به روزرسانی کریترز گفتند، حالا نوبت به گوشی هایی رسیده که تا امروز ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت نکرده اند و ویندوز فون ۸.۱ را بیشتر دوست داشته اند و نیازی به ارتقا ندیده اند.  طبق گزارش ها از ماه جولای برخی کاربران نتوانسته اند به ویندوز ۱۰ موبایل به روز رسانی کنند و به نظر می رسد اکنون اکثریت کاربران قادر به این کار نیستند.

طبق گزارشات دریافتی، نرم افزار Upgrade Advisor دیگر به روز رسانی به ویندوز ۱۰ موبایل را به کاربران ویندوز فون ۸.۱ پیشنهاد نمی دهد و کاربرانی که بنابه دلایل مختلف تصمیم به دانگرید ویندوز فون ۸.۱ گرفته اند به نظر بایستی با ویندوز ۱۰ خداحافظی کنند.

مایکروسافت هنوز صحبت خاصی درباره این موضوع انجام نداده است و باتوجه به سردرگمی بسیار زیاد کاربران این سیستم عامل، این شرکت بایستی هرچه زودتر به درخواست مخاطبان خود پاسخ دهد و نقشه ی راه این سیستم عامل را به صورت صادقانه و درست برای آن ها ترسیم کند.

مایکروسافت چه به کار ویندوز موبایل پایان دهد یا ندهد، چه به روز رسانی ها را در اختیار گوشی های مختلف قرار دهد، اما قطعا در بین کاربران با بی اعتمادی رو برو خواهد بود و اگر در آینده به دنبال توسعه ی این پلتفرم باشد، از این ناحیه ممکن است به مشکلات مختلفی بخورد و اعتماد لازم به سمت این شرکت روانه نشود.

نظر شما چیست؟ مایکروسافت اعتماد از دست رفته اکثریت را می تواند بازگرداند؟

منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
یونس
💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

تا الان هر اتفاقی افتاده بود نا امید نشدم ولی الان دیگه واقعا حس بدی بهم دست داد واقعا دیگه نا امید شدم

  MojtabaHere
  💔 32 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  ولی به نظرم کار منطقی کرد 😐
  چون الان گوشی هایی که پشتیبانی میشند همشون از اول روشون ویندوز ۱۰ موبایل نصبه.
  الان شما یه گوشی به من معرفی کنید که ویندوزش ۸.۱ هست و به کریتورز هم آپدیت میشه.
  حتی گوشی هایی با ویندوز ۸.۱ که به ۱۰ آپدیت شدند مثل ۹۳۰ و ۱۵۲۰ هم چون دیگه پشتیبانیشون تموم شده مهم نیست که به ویندوز ۱۰ آپدیت بشند. از نظر مایکروسافت مهم اینه که به آخرین نسخه آپدیت بشند که نمیشند.
  پس کارش منطقی بوده.
  روز های خوب تو راهه 🙂😏

   ezat
   💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   lumia 640xl

   parvizmahmoudi
   💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   داداش ۶۴۰xl پس چیه؟؟؟؟؟!

   Amir
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   دهن تو یکی سرویس
   خراب اعتماد به نفس و ذهن خلاقتم 😂😂😂😂

winphone
💔 7 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

ب نظرم خودش داره کلا ویندوزموبایل رو بازنشست میکنه حالا دو دلیل
یا کلا از بازار موبایل تا یک سال شایدم کمتر خارج میشه یعنی توسعه ویندوز موبایل متوقف میشه
یا دنبال راه جدیدی مثل ویندوز کامل روی موبایل همون ARM X86
احتمال دومی بسیار زیاده

حمیدرضا
💔 9 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

من لومیا ۹۳۰ ام رو واقعا دوس داشتم. تا الان هم کارامو راه انداخته بود . ولی اگر قرار باشه موبایلمو عوض کنم دیگه هیچ وقت به سمت شرکت مایکروسافت بر نمیکردم . (حداقل تو زمینه موبایل ) .

  محمد
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  به نظر من که حد اقل سیستم عامل رو به پیشرفتِ حد اقل نرم افزار فوتو خیلی خوب شده منم که ۶۴۰ ایکس ال دارم. اینم می گیره. دیگه چی می خوام. و واقعا گوشی خوبی هست این ۶۴۰ ایکس ال. البته برا کسی که عاشق ویندوز مایکروسافته … مسلما اندروید خیلی نرم افزار داره … اما همین کارمو راه می اندازه چه بسا اگه اندروید داشتم وقتم خیلی بیشتر و بیشتر تلف می شد.

   محمد
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   البته گوشی شما واقعا تو نگه داشتن باتری فکر می کنم افتضاحه حالا هر چی صفحشم با کیفیت باشه من که با این رزولوشن پایین گوشیم و صفحه بزرگش واقعا به نظرم رزولوشن بیشتر یعنی تلف کردن منابع: باتری پول و قدرت پردازنده .

جهانگیر
💔 23 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

نقشه ی راه این سیستم عامل را به صورت صادقانه و درست برای آن ها ترسیم کند
هاهاهاهاهاهاه
این سیستم عامل خیلی وقته مرده و ما خبر نداریم،بعد گذشت این همه سال فعلا نقشه راه هم نداریم
ما هم که ویندوز موبایل خریدیم و پول جیبمون رو خالی کردیم واسه این آشغال ها الان شدیم یه مشت زامبی
لعنت به من که ۲میلیون دادم برا ۹۵۰ و داگ مسخرش الان به این روز و حال افتادم.کاش یدونه اس ۷ گرفته بودم
الان خیلی شاید حمله کنن ولی تعصب الکی مارو به این روز انداخته
بفروشید این آشغال هارو

  امینو
  💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  بفرما که اگر مایکروسافت میخواد وین موبایلو جمع کنه پس این کارخونه های اروپایی که همین روزا دارن تازه گوشی ویندوزی میسازن ینی عقل ندارن؟؟؟ والا…
  اگر قرار باشه ویندوز موبایل جمع بشه اروپایی ها نمیفهمن؟ فقط ما میفهمیم؟

جهان
💔 13 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

هیچ آبادانی بدون خرابکاری حاصل نمیشه.فقط بهتر اینه که ما در مسیر خراب کردن شون نباشیم.علاقمندان مایکروسافت کاشکی چند سال صبر می کردند تا مایکروسافت سیستم عاملش رو تکمیل و به حداقل های مورد نیاز کاربران می رسوند.ایطوری هزینه های تست و بازخورد از جیب طرف داران پرداخت نمی شد. به نظرم ماهی رو هر وقت از اب بگیرید تازه است، هنوز هم زیاد دیر نشده البته کسانی که لومیای رده پایین خریدند بایستی به همونی که دارند بسازند و بقیه هم منتظر از دور خارج شدن باشند، حتی ۹۵۰ ها!! اگرسیستم عامل موجود کار راه انداز تون هست که دیگه گله گذاری نداره و اگر نه که خوب برید سراغ سیستم عامل کار راه انداز دیگه ولی این بار با تجربه تر و عاقلانه تر! من خودم با ۶۲۰ شروع کردم، کنارش ۵۲۰ هم گرفتم.اون دوتا رو هنوز دارم و استفاده میکنم. گاهی به عنوان هات اسپات و گاهی شبکه های اجتماعی و خبرخوان.الان دو سال بیشتره که ۶۴۰ دارم و از حلقه اسلو استفاده می کنم.در جمع از خریدم و سیستم عاملش راضی هستم چون کتترل شده از موبایلم استفاده می کنم!! باور کنید هنوز در سفرهای سیاحتی و خفنم از نوکیا E51، E52 و E71 هم استفاده می کنم.هنوز با این سه گوشی براحتی تا دو هفته باتری و تماس دارم!!!پس با کمی فکر کردن از آنچه که دارید میتونید حداکثر استفاده رو ببرید.فراموش نکنید گوشی موبایل و سیستم عامل هیچوقت و هیچوقت کامل و تکمیل نمیشه!!!!

  amiR
  💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  زیاد بود حوصلم نکشید همشو بخونم دو خطشو خوندم …
  ویندوز و ول کن برو رئیس جمهور شو … کی به کیه خوب حرف میزنی یهو دیدی در اومدی

رضا
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

منم متاسفانه دیروز گوشیم رو از ۱۰ به ۸.۱ دانگرید کردم و دوباره که خواستم برگردم به ویندوز ۱۰ هر کاری کردم برنامه upgrade advisor کار نمیکرد و مثل قبل ویندوز ۱۰ رو برای دانلود آماده نمیکرد ولی بالاخره با یه روش دیگه ایی تونستم برگردم به ویندوز ۱۰.

  hmk
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  درود برشما
  چطور تونیستید دوباره نصبش کنید
  ؟

  SJ
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  چجوری؟ یه ۷۳۰ هس میخواستم دانگرید کنم اما با این خبر منصرف شدم، بگو لطفا چجوری برگشتی ب ۱۰؟

   quf
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

   سلام دوستانی که میخان از ۸.۱ به ۱۰ برن برنامه ویندوز اینسایدر رو دانلود کنند و یکی از حلقه ها رو انتخاب کنند و بعد برن تو تنظیمات گزینه فون اپدیت رو بزنن . من دیروز لومیا ۵۴۰ رو دانگرید کردم به ۸.۱ و بعد با برنامه ویندوز اینسایدر رفتم حلقه ریلیس و به ۱۰ اپدیت شد

h
💔 11 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

هههه هنوز یه اپدیت تلگرام واسه ما نمیاد ، اپدیت جدید پیشکش 🤧

علی
💔 7 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سلام به همه
خوب اگه یه موقع یکی ویندوز ده دیگه بالا نیاد رو گوشی مجبور بشه دانگرید کنه که نمیتونه دیگه بیاد تو ویندوز ده لااقل تو برنامه دانگرید میومد دو تا گزینه میزد هم ویندوز هشت هم ده که هرکی هر کدوم را خواست انتخاب کنه کاش همه میرفتن به سایت نوکیا اعلام میکردند برای گوشی های لومیا با برند نوکیا یه برنامه ای بگذاره تا بتونند گوشی هاشون را به اندروید تغییر بدن الان این پرچمدارهای نوکیا واقعا یه سر و گردن از ۹۵۰ بالاترند باید از دور خارج بشند

m
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

امروز یه آپدیت کانفیگریشن برای لومیا ۹۵۰ حلقه ریلیزاومد ترسیدم مایکروسافت گوشیمو با این آپدیت ازم بگیره

H@med
💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

کسایی بودن مثل خودم که یه زمانی امید زیادی به مایکروسافت و گوشی هاش داشتیم ولی الان روز به روز داریم نا امید تر میشیم ، وعده دادن همه ی گوشی ها به ویندوز ده آپدیت میشن که خیلیاش نشدن ، تولید گوشی های مایکروسافت متوقف شد ، قرار بود سال ۲۰۱۷ تمرکز رو بخش موبایل باشه که واسه بخش موبایل اتفاق خاصی که نیفتاده بماند باز یه سری از گوشی ها آپدیتی رو که هیچ چیز جدیدی توش نداره رو نمیگیرن ، الانم که دیگه از ۸.۱ نمیشه بیای ده ، فردا قراره چی بشه معلوم نیست ، من که از سیستم عامل اندروید خوشم نمیومد الان دارم مجبور میشم برم گوشی اندرویدی بگیرم .
سرفس فون و پاکت و نمیدونم هر چی دیگه هم بیاد تا برسه اینجا قیمتش نجومی میشه که اونم آیندش اگه قراره مثل گوشیاش باشه نیاد بهتره .

مازيار
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

شاید یه مشکل موقت باشه!

محمد صالح
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

خدا بده برکت اندروید والا مردک گدا

محمد صالح
💔 7 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

خدا بده برکت اندروید والا مردک

alireza
💔 50 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

خب کسی که رفته به ویندوز ۸.۱ و مونده اونجا یقینا ویندوز ۱۰ موبایل رو دوست نداشته!! پس چرا باید دوباره بیاد ویندوز۱۰موبایل ؟؟ احتمالا فکر مایکروسافت هم همین بوده
میخواد جلوگیری کنه از ورود گوشی های نوکیا و از شر لومیا ها خلاص بشه.
یه جورایی داره میگه هر کی گوشی قدیمی داره بزاره بره
البته شایدم مشکل به وجود اومده

سجاد
💔 13 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سلام دوستان
سال نو مبارک.
زیر هرر پست جدیدی که درباره مرگ قریب الوقوع احتمالی ویندوزفونه کلی کامنت میبینم که به زمین و زمان بد و بیراه گفتن و ناامید از ویندوزفون هیستن دوستان.
چرا؟
من ۱۵۲۰ دارم.چونعاشق نوکیا بودم و هستم..بخاطر نوکیا اومدم سمت ویندوزفون و واقعا ازش راضی هستم.درسته که آپدیت رسمی نمیشه ولی مطمینا پچ های امنستی براش تا مدتها میاد.
اگه ۱۰۲۰ باطری قوی تری داشت قطعا اونو میگرفتم بخاطر دوبین بینظیرش.کاری هم به اینکه مال ۴ سال پیشن ندارم.تا وقتی گوشی کارم رو راه میندازه ازش استفاده میکنم.

abbas
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سلام کسی میدونه چطور میشه گوشی های سری ۲۰ رو روت کرد و سیستم عامل اندروید رو جایگزین سیستم عامل مادر ۸.۱ یا ۱۰ کرد؟

Yas
💔 35 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

سلام
تمام کامنتای شما عزیزان رو خوندم.تنها چیزی که واسم جالب بود نا امیدی اکثر دوستان بود اونم صرفا بخاطر اینکه یه آبدیت قرار نی واسه گوشیشون بیاد و گوشیشون مثلا از رده خارج شده.حالا یه سوال داشتم از همون دوستانی که اینجوری ناامید شدن.به نظر شما در حال حاضر آیفون ۴s که آخرین آبدیتش ۹.۳.۵ هستش یا آیفون ۵ که آخرین آبدیتش ۱۰.۳.۱ بود گوشی های بدی هستن؟این سیاست تمامی سیستم عامل های موجود در دنیاست.به قول معروف هر چی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری.پس با یه آبدیت ندادن واسه گوشی نمیشه گفت که آین سیستم عامل روزای آخرش هست و ….
یکی از دوستان هم گفته بود که مایکروسافت قول اینو داده که سال ۲۰۱۷ رو به ویندوز فون اهمیت بیشتری بده.خب این کارش از نظر من یعنی عمل کردن به قولش
پس با کمی صبوری میشه روزای خوب رو واسه ویندوزفون دید

  alireza
  💔 26 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  میدونی جالش کجاست
  وقتی همین سایت تغییر رجیستری برای آپدیت به کریترز رو بذاره همین ودوستانی که میان میگن ویندوز موبایل مرده یا کسایی که میگن این آپدیت ها درد نمیخورد و هیچ تغییری ندارن اولین کسایی هستن که میان اونجا و به دنبال تغییر رجیستری هستن.
  فقط صبر کن و ببین

   جهانگیر
   💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

   شما که امیدواری به آینده این پلتفرم یه گوشی ۹۵۰اکس ال با داگ رو چند میخری؟
   من که نا امید ام و میخوام بفروشم

    alireza
    💔 16 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

    وقتی خودم گوشی ویندوزی دارم گوشی ویندوزی دیگه میخوام چه کار😐😐

  amin
  💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  داداااااش
  سیستم عامل ویندوز فون بالاترین بیلدشم هنوز به بلوغ کامل نرسیده
  هنوز ایرادات اساسی داره بعد چرا باید توقف اپدیت شه حتی برای قدیمی ترین گوشی!اندروید و ای او اس به بلوغ نسبی رسیدند اما ویندوزفون نه
  اصلا همین بالا پایین کردن صفحات وب ببین همش صفحه سفید میشه تیکه تیکه لود میشه بدجور اعصاب خورد کنه، ماکروسافت لامصب همین ایرادو رفع میکرد و تلگرامم یه اپدیت درست درمون میزدند چیزی دیگه نمیخواستم ازین سیستم عامل
  بیدار شید خداوکیلیی
  ….بر سر من که اعصاب و جوونیمو گذاشتم پای این سیستم عامل

  h.k.r
  💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  دوست عزیز اگه به پایداری و بدون باگ رسونده بودش و بعد ولش میکرد حرفی نبود ن با این همه باگ و کمبود رها کنه، مثل همین گوشی هایی ک ذکر کردی اپدیت نمیشن اما کمبود و باگ و… ندارن،در ضمن مقایست از بیخ و بن اشتباه بود✔

Reza Mahdavian
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

همه دوستان در گروه های ویندوزی دارن امروز به ایرانسل برای نرم افزار myirancell ایمیل میزنن. یه هجوم همه جانبه.
حتما ایمیل بزنین
cs@mtnirancell.ir
توی کانال و اینستای وینفون هم اطلاع رسانی بشه

shahin.n
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اتفاق عجیبی نیوفتاده که اینقد شلوغش می کنید! اینا واسه مایکی مثل آب خوردنه! همین سال گذشته با یک اشاره هرچی گوشی نوکیا بود (به جز چند مدل) به فاک داد، بعدم کنفرانس گذاشت و گفت غصه نخورید! ۹۵۰ بخرید تا دوباره چند ماه بعد از رده خارجش کنیم! چرا؟ چون مدیریت مایکروسافت با یک فردی که هیچ تجربه جز چند خط برنامه نویسی نداره! اما بخاطر سیاست آمریکایی و نزدیکی به هند یکی رو با اصالت هندی در راس گذاشته که بتونند هندی های عزیز رو چپاول کنند… بعد شما حرف از سیاست دنیای نرم افزاری می زنید!؟
ویندوزفون یک پروژه عالی ولی با مدیریتی افتضاح بود! بهمین خاطرم شکست خورد و مایکی هم ازش گذشت…
ولی نگران نباشید چون مایکی به جبران آمریکایی بازیاش قراره یک گوشی (کامپیوتر همراه) به بازار عرضه کنه و بعید میدونم عاقبتش مثل ویندوز فون بشه

ehsann682000
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اگر مایکروسافت روز اول به جای ساختن سیستم عامل موبایل پای یه درختی ریده بود تا الان یه ثمری داده بود.

بهزاد
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

ویندوز موبایل یعنی: هر چی برنامه برای سیستم عاملهای دیگه هست و براحتی و با کیفیت استفاده میکنیو تو ویندوز موبایل باید ناقص و یا با کیفیت پایین استفاده کنی نمونش تلگرامه مضخرفش من که دیگه کلاهمم بیفته سمته این سیستم عامل نمیام با کلی ضرر ۹۵۰ فروختم راحت شدم دیگم خودمو گول نمیزنم

فرید
💔 20 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

ی کلام ماکروسافت تازه مسیرشو داره پیدا میکنه. ۲۰۱۷ تازه به گوشی توجه میشه. یکم صبر کنید ولی من از اج یکم گله دارم چون به خوبی کار نمیکنه گیر داره و توی بالا پایین شدن با صفحه سفید رو به رو میشیم. من ۹۵۰ اکس ال دارم وقتی از رده خارج بشه یکی جدید تر میخرم . خداییش ی سریع چهطور چهار پنج سال با ی گوشی میتونن کار کنن . ادم خسته میشه. الان من شش ماهه این گوشیو خریدم تا وسطای ۲۰۱۸هم نگرش میدارم . والله طرف اومده چهر پنج ساله ی گوشیو نگر داشته خسته نمیشی از قیافش. الکی هم جو ندید همه چی عادیه. و تازه هر چی میگیره بهتر میشه. 😁

GHOST
💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

من تازه میخواستم ۶۴۰ بگیرم 😢😢😢

  hamed
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  داداش نخر
  اعصابتو به فاک نده الکی الکی

winphone
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اخه درد یکی دوتا نیس خود الان ویندوز ده هم چندان در برابر رقبا حرفی برای گفتن نداره

aliii
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

یه سوال / حالا ما که گوشی ۶۴۰ xl داریم بعد گوشی هنگ کنه به هر دلیلی مجبور باشیم دوباره فلشش بکنیم با کامپیوتر / خوب برمیگرده به ویندوز ۸.۱؟ / بعد باید گوشی رو دور بندازیم؟؟

javad
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

این خبر گوارای وجود سینه چاکهایی که کورکورانه از مایکروسافت حمایت میکردن و از حرف حساب وحشت داشتن و از هر راه که می رسیدن توهین می کردن باشه

osati1360
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

با سلام
منم به شخصه دیگه بعد از ۵۲۰ و ۸۳۰‌ اگه x86 رو هم فعال کنن عمرا دیگه برگردم الان همه میان میکوبن اما بخدا از ویندوز موبایل ۶.۵ تا این بیلد اخر بودم حالا هم اندروید ۶.۰۱ رو دارم تا حالا هم اندروید نداشتم ولی بخدا اندروید کجا ویندوز کجا امکانات و کلی دسترسی کجا ویندوز کجا سیستم عاملی که خودش هنوز نمیدونه چند چنده میخاد چی رو رو کنه یه بار سر ویندوز موبایل نقره داغ شدم بی خیال نشدم تا حالا الان فقط گوشی ۸۳۰ که حتی یه خط روش نداره رو دادام دست بچه وسیله بازی شده اما یه اس ۷ ای ج گرفتم دارم نهایت لذت رو ازش میبرم تلگرام با تماس صوتیش و و و ….
عمرا دیگه برگردم.
تو پی سی حرفی ندارم ویندوز ۱۰ محشره اما تو مو بایل ر ی د ……

ss
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

حالا که مایکروسافت داره اینقدر دل دوست داران ویندوز موبایل رو میشکنه و ازشون به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده میکنه….آرزو میکنم پروژه سرفیس پاکت هم با شکست تحقیر آمیزی مواجه بشه تا دلمون کمی خنک بشه. ><

متین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

با نرم افزار windows insider حلقه ریلیز پریویو میشه از ۸.۱ به ۱۰ اپدیت کرد بعد از اپدیت از اینسایدر انصراف میدی و اخرین بیلد رسمی ویندوز ۱۰ رو دان میکنی…..دیشب رو ۱۵۲۰ تست کردم !

امینو
💔 7 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

احساسی قضاوت نکنین.
بفرما که اگر مایکروسافت میخواد وین موبایلو جمع کنه پس این کارخونه های اروپایی که همین روزا دارن تازه گوشی ویندوزی میسازن ینی عقل ندارن؟؟؟ والا…
اگر قرار باشه ویندوز موبایل جمع بشه اروپایی ها نمیفهمن؟ فقط ما میفهمیم؟

  amin
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  داداش ربطی نداره اصلا کل دنیا گوشی ویندوز موبایلی تولید کنند کی میخواد بخره؟ من و شما و خیلیای دیگه که از وفادارترین ادما به ویندوز موبایل بودیم الان ناراضی هستیم، و بعید میدونم با این وضعیت بریم گوشی جدید بخریم، ماکروسافت با این کارش گور خودشو توی ویندوز موبایل داره میکنه ببینین کی گفتم، بحث سورفیس فون کاملا جداست

javad
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

تو اگه دوهزاریت کج نبود می فهمیدی منظورم پلتفرم موبایله آقا علیرضا سیر نشدی اینقدر از مایکروسافت طرفداری می کنی و هیچ دلیل منطقی هم نداری بیاری

وحيد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

اخه من منتظر بودم ابدیت اردیبهشت بیاد بعد بیام به ۱۰ یعنی دیگه نمیتونم آپگرید کنم ? ۶۴۰ ایکس ال

Static-X
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

والا من در مورد این کار مایکروسافت نظری ندارم.من ۹۲۵ دارم(یا بهتر بگم داشتم.۳ روز پیش موقع دانگرید از ۱۰ به ۸/۱ خاموش شد و الان هرکاری میکنم روشن نمیشه)راه خلش رو تو سایت دیدم ولی هرکاری میکنم جواب نمیده.بماند.ایکاش مایکروسافت حداقل برنامه هایی که باهاش در مواقع مشکل میشد گوشیو برگردوند به حالت اولیه رو نگه میداشت.مثلا ویندوز ریکاوری.اپدیتش کرده و. گوشیای قدیمی با برند نوکیارو دیگه پشتیبانی نمیکنه.گوشیم مشکل سخت افزاری نداره.دقیقا همونیه که تو همین سایت نوشته ولی راه حلش جواب نمیده و نمیدونم چرا.باید ببرم ببینم تعمیر کارا میتونند درستش کنند یا نه.
حرفم اینکه اخه نامرد حالا دیگه اپدیتشون نمیکنی به درک چرا کلا از رده خارجشون میکنی؟میذاشتی حداقل سرمون به این گوشیو گرم بود.لعنت به تو مایکروسافت.لعنت به سیاستهات.
دوستان اشتباه نکنیدا.نگفتم چرا اپدیت نکرده گفتم چرا از رده خارجشون کرده.مشکل گوشیم نرم افزاریه.میدونم.مشکلشم با نرم افزار ریکاوری تولز قبل از اپدیت حل میشد ولی الان که گوشیهای قدیمی رو از لیست این برنامه خارج کرده باید برم بگردم ببینم کسی میتونه گوشیمو زنده کنه یا نه.تازه کلیم باید پول بدم واسه گوشیی که خیلی وقته دیگه مرده حداقل از نظر مایکروسافت لعنتی.

وحيد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

اخه بی انصاف آدم خبر میده بعد از رده خارج میکنه یه دفعه دیگر پشتیبانی نمیشود ? از این کارها هیچ جا ندارن تاریخ پشتیبانی رو مشخص میکنن مثلا برای دسکتاپ گفته تا ۵ ماه می وقت هست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,