مایکروسافت همچنان به سیاست های مبهم خود در زمینه ی ویندوز موبایل ادامه می دهد و هیچ کسی به طور واضح از اتفاقات پشت پرده ی این شرکت و افکار روسای آن ها خبر ندارد و در حال حاضر رنگ خاکستری بر پیکره ی ویندوز موبایل زده شده است. این بار خبرها حاکی از شروع توقف به روز رسانی سیستم عامل ویندوز فون ۸.۱ به ویندوز ۱۰ موبایل می باشد. با وینفون همراه باشید.

بعد از آنکه اخبار از خروج چند گوشی محبوب ویندوزی از دریافت به روزرسانی کریترز گفتند، حالا نوبت به گوشی هایی رسیده که تا امروز ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت نکرده اند و ویندوز فون ۸.۱ را بیشتر دوست داشته اند و نیازی به ارتقا ندیده اند.  طبق گزارش ها از ماه جولای برخی کاربران نتوانسته اند به ویندوز ۱۰ موبایل به روز رسانی کنند و به نظر می رسد اکنون اکثریت کاربران قادر به این کار نیستند.

طبق گزارشات دریافتی، نرم افزار Upgrade Advisor دیگر به روز رسانی به ویندوز ۱۰ موبایل را به کاربران ویندوز فون ۸.۱ پیشنهاد نمی دهد و کاربرانی که بنابه دلایل مختلف تصمیم به دانگرید ویندوز فون ۸.۱ گرفته اند به نظر بایستی با ویندوز ۱۰ خداحافظی کنند.

مایکروسافت هنوز صحبت خاصی درباره این موضوع انجام نداده است و باتوجه به سردرگمی بسیار زیاد کاربران این سیستم عامل، این شرکت بایستی هرچه زودتر به درخواست مخاطبان خود پاسخ دهد و نقشه ی راه این سیستم عامل را به صورت صادقانه و درست برای آن ها ترسیم کند.

مایکروسافت چه به کار ویندوز موبایل پایان دهد یا ندهد، چه به روز رسانی ها را در اختیار گوشی های مختلف قرار دهد، اما قطعا در بین کاربران با بی اعتمادی رو برو خواهد بود و اگر در آینده به دنبال توسعه ی این پلتفرم باشد، از این ناحیه ممکن است به مشکلات مختلفی بخورد و اعتماد لازم به سمت این شرکت روانه نشود.

نظر شما چیست؟ مایکروسافت اعتماد از دست رفته اکثریت را می تواند بازگرداند؟

منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
یونس
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

تا الان هر اتفاقی افتاده بود نا امید نشدم ولی الان دیگه واقعا حس بدی بهم دست داد واقعا دیگه نا امید شدم

  MojtabaHere
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  ولی به نظرم کار منطقی کرد 😐
  چون الان گوشی هایی که پشتیبانی میشند همشون از اول روشون ویندوز ۱۰ موبایل نصبه.
  الان شما یه گوشی به من معرفی کنید که ویندوزش ۸.۱ هست و به کریتورز هم آپدیت میشه.
  حتی گوشی هایی با ویندوز ۸.۱ که به ۱۰ آپدیت شدند مثل ۹۳۰ و ۱۵۲۰ هم چون دیگه پشتیبانیشون تموم شده مهم نیست که به ویندوز ۱۰ آپدیت بشند. از نظر مایکروسافت مهم اینه که به آخرین نسخه آپدیت بشند که نمیشند.
  پس کارش منطقی بوده.
  روز های خوب تو راهه 🙂😏

   ezat
   پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

   lumia 640xl

   parvizmahmoudi
   پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

   داداش ۶۴۰xl پس چیه؟؟؟؟؟!

   Amir
   پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

   دهن تو یکی سرویس
   خراب اعتماد به نفس و ذهن خلاقتم 😂😂😂😂

winphone
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

ب نظرم خودش داره کلا ویندوزموبایل رو بازنشست میکنه حالا دو دلیل
یا کلا از بازار موبایل تا یک سال شایدم کمتر خارج میشه یعنی توسعه ویندوز موبایل متوقف میشه
یا دنبال راه جدیدی مثل ویندوز کامل روی موبایل همون ARM X86
احتمال دومی بسیار زیاده

حمیدرضا
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

من لومیا ۹۳۰ ام رو واقعا دوس داشتم. تا الان هم کارامو راه انداخته بود . ولی اگر قرار باشه موبایلمو عوض کنم دیگه هیچ وقت به سمت شرکت مایکروسافت بر نمیکردم . (حداقل تو زمینه موبایل ) .

  محمد
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  به نظر من که حد اقل سیستم عامل رو به پیشرفتِ حد اقل نرم افزار فوتو خیلی خوب شده منم که ۶۴۰ ایکس ال دارم. اینم می گیره. دیگه چی می خوام. و واقعا گوشی خوبی هست این ۶۴۰ ایکس ال. البته برا کسی که عاشق ویندوز مایکروسافته … مسلما اندروید خیلی نرم افزار داره … اما همین کارمو راه می اندازه چه بسا اگه اندروید داشتم وقتم خیلی بیشتر و بیشتر تلف می شد.

   محمد
   پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

   البته گوشی شما واقعا تو نگه داشتن باتری فکر می کنم افتضاحه حالا هر چی صفحشم با کیفیت باشه من که با این رزولوشن پایین گوشیم و صفحه بزرگش واقعا به نظرم رزولوشن بیشتر یعنی تلف کردن منابع: باتری پول و قدرت پردازنده .

جهانگیر
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

نقشه ی راه این سیستم عامل را به صورت صادقانه و درست برای آن ها ترسیم کند
هاهاهاهاهاهاه
این سیستم عامل خیلی وقته مرده و ما خبر نداریم،بعد گذشت این همه سال فعلا نقشه راه هم نداریم
ما هم که ویندوز موبایل خریدیم و پول جیبمون رو خالی کردیم واسه این آشغال ها الان شدیم یه مشت زامبی
لعنت به من که ۲میلیون دادم برا ۹۵۰ و داگ مسخرش الان به این روز و حال افتادم.کاش یدونه اس ۷ گرفته بودم
الان خیلی شاید حمله کنن ولی تعصب الکی مارو به این روز انداخته
بفروشید این آشغال هارو

  امینو
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  بفرما که اگر مایکروسافت میخواد وین موبایلو جمع کنه پس این کارخونه های اروپایی که همین روزا دارن تازه گوشی ویندوزی میسازن ینی عقل ندارن؟؟؟ والا…
  اگر قرار باشه ویندوز موبایل جمع بشه اروپایی ها نمیفهمن؟ فقط ما میفهمیم؟

جهان
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

هیچ آبادانی بدون خرابکاری حاصل نمیشه.فقط بهتر اینه که ما در مسیر خراب کردن شون نباشیم.علاقمندان مایکروسافت کاشکی چند سال صبر می کردند تا مایکروسافت سیستم عاملش رو تکمیل و به حداقل های مورد نیاز کاربران می رسوند.ایطوری هزینه های تست و بازخورد از جیب طرف داران پرداخت نمی شد. به نظرم ماهی رو هر وقت از اب بگیرید تازه است، هنوز هم زیاد دیر نشده البته کسانی که لومیای رده پایین خریدند بایستی به همونی که دارند بسازند و بقیه هم منتظر از دور خارج شدن باشند، حتی ۹۵۰ ها!! اگرسیستم عامل موجود کار راه انداز تون هست که دیگه گله گذاری نداره و اگر نه که خوب برید سراغ سیستم عامل کار راه انداز دیگه ولی این بار با تجربه تر و عاقلانه تر! من خودم با ۶۲۰ شروع کردم، کنارش ۵۲۰ هم گرفتم.اون دوتا رو هنوز دارم و استفاده میکنم. گاهی به عنوان هات اسپات و گاهی شبکه های اجتماعی و خبرخوان.الان دو سال بیشتره که ۶۴۰ دارم و از حلقه اسلو استفاده می کنم.در جمع از خریدم و سیستم عاملش راضی هستم چون کتترل شده از موبایلم استفاده می کنم!! باور کنید هنوز در سفرهای سیاحتی و خفنم از نوکیا E51، E52 و E71 هم استفاده می کنم.هنوز با این سه گوشی براحتی تا دو هفته باتری و تماس دارم!!!پس با کمی فکر کردن از آنچه که دارید میتونید حداکثر استفاده رو ببرید.فراموش نکنید گوشی موبایل و سیستم عامل هیچوقت و هیچوقت کامل و تکمیل نمیشه!!!!

  amiR
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  زیاد بود حوصلم نکشید همشو بخونم دو خطشو خوندم …
  ویندوز و ول کن برو رئیس جمهور شو … کی به کیه خوب حرف میزنی یهو دیدی در اومدی

رضا
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

منم متاسفانه دیروز گوشیم رو از ۱۰ به ۸.۱ دانگرید کردم و دوباره که خواستم برگردم به ویندوز ۱۰ هر کاری کردم برنامه upgrade advisor کار نمیکرد و مثل قبل ویندوز ۱۰ رو برای دانلود آماده نمیکرد ولی بالاخره با یه روش دیگه ایی تونستم برگردم به ویندوز ۱۰.

  hmk
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  درود برشما
  چطور تونیستید دوباره نصبش کنید
  ؟

  SJ
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  چجوری؟ یه ۷۳۰ هس میخواستم دانگرید کنم اما با این خبر منصرف شدم، بگو لطفا چجوری برگشتی ب ۱۰؟

   quf
   پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

   سلام دوستانی که میخان از ۸.۱ به ۱۰ برن برنامه ویندوز اینسایدر رو دانلود کنند و یکی از حلقه ها رو انتخاب کنند و بعد برن تو تنظیمات گزینه فون اپدیت رو بزنن . من دیروز لومیا ۵۴۰ رو دانگرید کردم به ۸.۱ و بعد با برنامه ویندوز اینسایدر رفتم حلقه ریلیس و به ۱۰ اپدیت شد

h
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

هههه هنوز یه اپدیت تلگرام واسه ما نمیاد ، اپدیت جدید پیشکش 🤧

علی
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

سلام به همه
خوب اگه یه موقع یکی ویندوز ده دیگه بالا نیاد رو گوشی مجبور بشه دانگرید کنه که نمیتونه دیگه بیاد تو ویندوز ده لااقل تو برنامه دانگرید میومد دو تا گزینه میزد هم ویندوز هشت هم ده که هرکی هر کدوم را خواست انتخاب کنه کاش همه میرفتن به سایت نوکیا اعلام میکردند برای گوشی های لومیا با برند نوکیا یه برنامه ای بگذاره تا بتونند گوشی هاشون را به اندروید تغییر بدن الان این پرچمدارهای نوکیا واقعا یه سر و گردن از ۹۵۰ بالاترند باید از دور خارج بشند

m
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

امروز یه آپدیت کانفیگریشن برای لومیا ۹۵۰ حلقه ریلیزاومد ترسیدم مایکروسافت گوشیمو با این آپدیت ازم بگیره

H@med
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

کسایی بودن مثل خودم که یه زمانی امید زیادی به مایکروسافت و گوشی هاش داشتیم ولی الان روز به روز داریم نا امید تر میشیم ، وعده دادن همه ی گوشی ها به ویندوز ده آپدیت میشن که خیلیاش نشدن ، تولید گوشی های مایکروسافت متوقف شد ، قرار بود سال ۲۰۱۷ تمرکز رو بخش موبایل باشه که واسه بخش موبایل اتفاق خاصی که نیفتاده بماند باز یه سری از گوشی ها آپدیتی رو که هیچ چیز جدیدی توش نداره رو نمیگیرن ، الانم که دیگه از ۸.۱ نمیشه بیای ده ، فردا قراره چی بشه معلوم نیست ، من که از سیستم عامل اندروید خوشم نمیومد الان دارم مجبور میشم برم گوشی اندرویدی بگیرم .
سرفس فون و پاکت و نمیدونم هر چی دیگه هم بیاد تا برسه اینجا قیمتش نجومی میشه که اونم آیندش اگه قراره مثل گوشیاش باشه نیاد بهتره .

مازيار
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

شاید یه مشکل موقت باشه!

محمد صالح
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

خدا بده برکت اندروید والا مردک گدا

محمد صالح
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

خدا بده برکت اندروید والا مردک

alireza
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

خب کسی که رفته به ویندوز ۸.۱ و مونده اونجا یقینا ویندوز ۱۰ موبایل رو دوست نداشته!! پس چرا باید دوباره بیاد ویندوز۱۰موبایل ؟؟ احتمالا فکر مایکروسافت هم همین بوده
میخواد جلوگیری کنه از ورود گوشی های نوکیا و از شر لومیا ها خلاص بشه.
یه جورایی داره میگه هر کی گوشی قدیمی داره بزاره بره
البته شایدم مشکل به وجود اومده

سجاد
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

سلام دوستان
سال نو مبارک.
زیر هرر پست جدیدی که درباره مرگ قریب الوقوع احتمالی ویندوزفونه کلی کامنت میبینم که به زمین و زمان بد و بیراه گفتن و ناامید از ویندوزفون هیستن دوستان.
چرا؟
من ۱۵۲۰ دارم.چونعاشق نوکیا بودم و هستم..بخاطر نوکیا اومدم سمت ویندوزفون و واقعا ازش راضی هستم.درسته که آپدیت رسمی نمیشه ولی مطمینا پچ های امنستی براش تا مدتها میاد.
اگه ۱۰۲۰ باطری قوی تری داشت قطعا اونو میگرفتم بخاطر دوبین بینظیرش.کاری هم به اینکه مال ۴ سال پیشن ندارم.تا وقتی گوشی کارم رو راه میندازه ازش استفاده میکنم.

abbas
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

سلام کسی میدونه چطور میشه گوشی های سری ۲۰ رو روت کرد و سیستم عامل اندروید رو جایگزین سیستم عامل مادر ۸.۱ یا ۱۰ کرد؟

Yas
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

سلام
تمام کامنتای شما عزیزان رو خوندم.تنها چیزی که واسم جالب بود نا امیدی اکثر دوستان بود اونم صرفا بخاطر اینکه یه آبدیت قرار نی واسه گوشیشون بیاد و گوشیشون مثلا از رده خارج شده.حالا یه سوال داشتم از همون دوستانی که اینجوری ناامید شدن.به نظر شما در حال حاضر آیفون ۴s که آخرین آبدیتش ۹.۳.۵ هستش یا آیفون ۵ که آخرین آبدیتش ۱۰.۳.۱ بود گوشی های بدی هستن؟این سیاست تمامی سیستم عامل های موجود در دنیاست.به قول معروف هر چی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری.پس با یه آبدیت ندادن واسه گوشی نمیشه گفت که آین سیستم عامل روزای آخرش هست و ….
یکی از دوستان هم گفته بود که مایکروسافت قول اینو داده که سال ۲۰۱۷ رو به ویندوز فون اهمیت بیشتری بده.خب این کارش از نظر من یعنی عمل کردن به قولش
پس با کمی صبوری میشه روزای خوب رو واسه ویندوزفون دید

  alireza
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  میدونی جالش کجاست
  وقتی همین سایت تغییر رجیستری برای آپدیت به کریترز رو بذاره همین ودوستانی که میان میگن ویندوز موبایل مرده یا کسایی که میگن این آپدیت ها درد نمیخورد و هیچ تغییری ندارن اولین کسایی هستن که میان اونجا و به دنبال تغییر رجیستری هستن.
  فقط صبر کن و ببین

   جهانگیر
   پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

   شما که امیدواری به آینده این پلتفرم یه گوشی ۹۵۰اکس ال با داگ رو چند میخری؟
   من که نا امید ام و میخوام بفروشم

    alireza
    پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

    وقتی خودم گوشی ویندوزی دارم گوشی ویندوزی دیگه میخوام چه کار😐😐

  amin
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  داداااااش
  سیستم عامل ویندوز فون بالاترین بیلدشم هنوز به بلوغ کامل نرسیده
  هنوز ایرادات اساسی داره بعد چرا باید توقف اپدیت شه حتی برای قدیمی ترین گوشی!اندروید و ای او اس به بلوغ نسبی رسیدند اما ویندوزفون نه
  اصلا همین بالا پایین کردن صفحات وب ببین همش صفحه سفید میشه تیکه تیکه لود میشه بدجور اعصاب خورد کنه، ماکروسافت لامصب همین ایرادو رفع میکرد و تلگرامم یه اپدیت درست درمون میزدند چیزی دیگه نمیخواستم ازین سیستم عامل
  بیدار شید خداوکیلیی
  ….بر سر من که اعصاب و جوونیمو گذاشتم پای این سیستم عامل

  h.k.r
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  دوست عزیز اگه به پایداری و بدون باگ رسونده بودش و بعد ولش میکرد حرفی نبود ن با این همه باگ و کمبود رها کنه، مثل همین گوشی هایی ک ذکر کردی اپدیت نمیشن اما کمبود و باگ و… ندارن،در ضمن مقایست از بیخ و بن اشتباه بود✔

Reza Mahdavian
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

همه دوستان در گروه های ویندوزی دارن امروز به ایرانسل برای نرم افزار myirancell ایمیل میزنن. یه هجوم همه جانبه.
حتما ایمیل بزنین
cs@mtnirancell.ir
توی کانال و اینستای وینفون هم اطلاع رسانی بشه

shahin.n
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

اتفاق عجیبی نیوفتاده که اینقد شلوغش می کنید! اینا واسه مایکی مثل آب خوردنه! همین سال گذشته با یک اشاره هرچی گوشی نوکیا بود (به جز چند مدل) به فاک داد، بعدم کنفرانس گذاشت و گفت غصه نخورید! ۹۵۰ بخرید تا دوباره چند ماه بعد از رده خارجش کنیم! چرا؟ چون مدیریت مایکروسافت با یک فردی که هیچ تجربه جز چند خط برنامه نویسی نداره! اما بخاطر سیاست آمریکایی و نزدیکی به هند یکی رو با اصالت هندی در راس گذاشته که بتونند هندی های عزیز رو چپاول کنند… بعد شما حرف از سیاست دنیای نرم افزاری می زنید!؟
ویندوزفون یک پروژه عالی ولی با مدیریتی افتضاح بود! بهمین خاطرم شکست خورد و مایکی هم ازش گذشت…
ولی نگران نباشید چون مایکی به جبران آمریکایی بازیاش قراره یک گوشی (کامپیوتر همراه) به بازار عرضه کنه و بعید میدونم عاقبتش مثل ویندوز فون بشه

ehsann682000
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

اگر مایکروسافت روز اول به جای ساختن سیستم عامل موبایل پای یه درختی ریده بود تا الان یه ثمری داده بود.

بهزاد
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

ویندوز موبایل یعنی: هر چی برنامه برای سیستم عاملهای دیگه هست و براحتی و با کیفیت استفاده میکنیو تو ویندوز موبایل باید ناقص و یا با کیفیت پایین استفاده کنی نمونش تلگرامه مضخرفش من که دیگه کلاهمم بیفته سمته این سیستم عامل نمیام با کلی ضرر ۹۵۰ فروختم راحت شدم دیگم خودمو گول نمیزنم

فرید
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

ی کلام ماکروسافت تازه مسیرشو داره پیدا میکنه. ۲۰۱۷ تازه به گوشی توجه میشه. یکم صبر کنید ولی من از اج یکم گله دارم چون به خوبی کار نمیکنه گیر داره و توی بالا پایین شدن با صفحه سفید رو به رو میشیم. من ۹۵۰ اکس ال دارم وقتی از رده خارج بشه یکی جدید تر میخرم . خداییش ی سریع چهطور چهار پنج سال با ی گوشی میتونن کار کنن . ادم خسته میشه. الان من شش ماهه این گوشیو خریدم تا وسطای ۲۰۱۸هم نگرش میدارم . والله طرف اومده چهر پنج ساله ی گوشیو نگر داشته خسته نمیشی از قیافش. الکی هم جو ندید همه چی عادیه. و تازه هر چی میگیره بهتر میشه. 😁

GHOST
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

من تازه میخواستم ۶۴۰ بگیرم 😢😢😢

  hamed
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  داداش نخر
  اعصابتو به فاک نده الکی الکی

winphone
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

اخه درد یکی دوتا نیس خود الان ویندوز ده هم چندان در برابر رقبا حرفی برای گفتن نداره

aliii
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

یه سوال / حالا ما که گوشی ۶۴۰ xl داریم بعد گوشی هنگ کنه به هر دلیلی مجبور باشیم دوباره فلشش بکنیم با کامپیوتر / خوب برمیگرده به ویندوز ۸.۱؟ / بعد باید گوشی رو دور بندازیم؟؟

javad
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

این خبر گوارای وجود سینه چاکهایی که کورکورانه از مایکروسافت حمایت میکردن و از حرف حساب وحشت داشتن و از هر راه که می رسیدن توهین می کردن باشه

osati1360
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

با سلام
منم به شخصه دیگه بعد از ۵۲۰ و ۸۳۰‌ اگه x86 رو هم فعال کنن عمرا دیگه برگردم الان همه میان میکوبن اما بخدا از ویندوز موبایل ۶.۵ تا این بیلد اخر بودم حالا هم اندروید ۶.۰۱ رو دارم تا حالا هم اندروید نداشتم ولی بخدا اندروید کجا ویندوز کجا امکانات و کلی دسترسی کجا ویندوز کجا سیستم عاملی که خودش هنوز نمیدونه چند چنده میخاد چی رو رو کنه یه بار سر ویندوز موبایل نقره داغ شدم بی خیال نشدم تا حالا الان فقط گوشی ۸۳۰ که حتی یه خط روش نداره رو دادام دست بچه وسیله بازی شده اما یه اس ۷ ای ج گرفتم دارم نهایت لذت رو ازش میبرم تلگرام با تماس صوتیش و و و ….
عمرا دیگه برگردم.
تو پی سی حرفی ندارم ویندوز ۱۰ محشره اما تو مو بایل ر ی د ……

ss
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

حالا که مایکروسافت داره اینقدر دل دوست داران ویندوز موبایل رو میشکنه و ازشون به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده میکنه….آرزو میکنم پروژه سرفیس پاکت هم با شکست تحقیر آمیزی مواجه بشه تا دلمون کمی خنک بشه. ><

متین
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

با نرم افزار windows insider حلقه ریلیز پریویو میشه از ۸.۱ به ۱۰ اپدیت کرد بعد از اپدیت از اینسایدر انصراف میدی و اخرین بیلد رسمی ویندوز ۱۰ رو دان میکنی…..دیشب رو ۱۵۲۰ تست کردم !

امینو
پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

احساسی قضاوت نکنین.
بفرما که اگر مایکروسافت میخواد وین موبایلو جمع کنه پس این کارخونه های اروپایی که همین روزا دارن تازه گوشی ویندوزی میسازن ینی عقل ندارن؟؟؟ والا…
اگر قرار باشه ویندوز موبایل جمع بشه اروپایی ها نمیفهمن؟ فقط ما میفهمیم؟

  amin
  پاسخ دهید یکشنبه 27 فروردین 1396

  داداش ربطی نداره اصلا کل دنیا گوشی ویندوز موبایلی تولید کنند کی میخواد بخره؟ من و شما و خیلیای دیگه که از وفادارترین ادما به ویندوز موبایل بودیم الان ناراضی هستیم، و بعید میدونم با این وضعیت بریم گوشی جدید بخریم، ماکروسافت با این کارش گور خودشو توی ویندوز موبایل داره میکنه ببینین کی گفتم، بحث سورفیس فون کاملا جداست

javad
پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

تو اگه دوهزاریت کج نبود می فهمیدی منظورم پلتفرم موبایله آقا علیرضا سیر نشدی اینقدر از مایکروسافت طرفداری می کنی و هیچ دلیل منطقی هم نداری بیاری

وحيد
پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

اخه من منتظر بودم ابدیت اردیبهشت بیاد بعد بیام به ۱۰ یعنی دیگه نمیتونم آپگرید کنم ? ۶۴۰ ایکس ال

Static-X
پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

والا من در مورد این کار مایکروسافت نظری ندارم.من ۹۲۵ دارم(یا بهتر بگم داشتم.۳ روز پیش موقع دانگرید از ۱۰ به ۸/۱ خاموش شد و الان هرکاری میکنم روشن نمیشه)راه خلش رو تو سایت دیدم ولی هرکاری میکنم جواب نمیده.بماند.ایکاش مایکروسافت حداقل برنامه هایی که باهاش در مواقع مشکل میشد گوشیو برگردوند به حالت اولیه رو نگه میداشت.مثلا ویندوز ریکاوری.اپدیتش کرده و. گوشیای قدیمی با برند نوکیارو دیگه پشتیبانی نمیکنه.گوشیم مشکل سخت افزاری نداره.دقیقا همونیه که تو همین سایت نوشته ولی راه حلش جواب نمیده و نمیدونم چرا.باید ببرم ببینم تعمیر کارا میتونند درستش کنند یا نه.
حرفم اینکه اخه نامرد حالا دیگه اپدیتشون نمیکنی به درک چرا کلا از رده خارجشون میکنی؟میذاشتی حداقل سرمون به این گوشیو گرم بود.لعنت به تو مایکروسافت.لعنت به سیاستهات.
دوستان اشتباه نکنیدا.نگفتم چرا اپدیت نکرده گفتم چرا از رده خارجشون کرده.مشکل گوشیم نرم افزاریه.میدونم.مشکلشم با نرم افزار ریکاوری تولز قبل از اپدیت حل میشد ولی الان که گوشیهای قدیمی رو از لیست این برنامه خارج کرده باید برم بگردم ببینم کسی میتونه گوشیمو زنده کنه یا نه.تازه کلیم باید پول بدم واسه گوشیی که خیلی وقته دیگه مرده حداقل از نظر مایکروسافت لعنتی.

وحيد
پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

اخه بی انصاف آدم خبر میده بعد از رده خارج میکنه یه دفعه دیگر پشتیبانی نمیشود ? از این کارها هیچ جا ندارن تاریخ پشتیبانی رو مشخص میکنن مثلا برای دسکتاپ گفته تا ۵ ماه می وقت هست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,