_مایکروسافت پنل جدید

مایکروسافت باور دارد داشتن LTE برای کامپیوترها یک استاندارد خواهد شد تعریف از خود یا پیش‌بینی آینده؟

یکی از نمایندگان مایکروسافت در چین؛ ژانگ یونگلی اخیرا گفته که داشتن قابلیت LTE و 5G بصورت داخلی در آینده‌ای نزدیک به یک استاندارد برای لپ‌تاپ‌ها تبدیل خواهد شد.

مسلما اضافه شدن این قابلیت بصورت استاندارد برای هر نوت بوکی نوع طراحی لپ‌تاپ‌ها را نیز تغییر خواهد داد. برای مثال اگر فرض کنیم لپ‌تاپ شما همیشه به اینترنت 5G متصل باشد می‌توان به راحتی حجم هاردها را کمتر کرد و فضای ابری را جایگزین آن کرد. این امر علاوه بر باریک و سبک‌تر شدن لپ‌تاپ‌ها به نامحدود بودن حجم لپ‌تاپ شما نیز کمک می‌کند.

مایکروسافت در حال حاضر یک API طراحی کرده که قابلیت استفاده از eSIM را بصورت انتخابی به کاربران می‌دهد یعنی می‌توانید کامپیوترهای همواره متصل خود را فقط زمانی که نیاز به اینترنت داشتید و با خرید یک بسته و با eSIM استفاده کنید. استفاده از eSIM به شما این اجازه را می‌دهد تا همیشه و حتی در زمان دور بودن از لپ‌تاپ خود به آن دسترسی داشته باشید و بدانید که دستگاه شما هم‌اکنون کجاست؟ زیرا eSIM برخلاف سیم‌کارت‌های معمولی قابل جداسازی از دستگاه نیست.

آیا برای این تغییر آماده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,