belize

بیش از هشت ماه پیش، گزارش هایی مبنی بر سرویس جدید مایکروسافت برای تغییر در روش بیان داستان ها و خاطرات و اشتراک گذاری فایل های تصویری و صوتی مطرح شد. اکنون این سرویس به نام”Belize” شناخته می شود.

این سرویس جدید، چندپلتفرمی خواهد بود و برای اندروید و iOS نیز در نظر گرفته شده است. در دستگاه های ویندوز ۱۰ نیز با نرم افزار تصاویر پیش فرض این سیستم عامل ادغام خواهد شد تا تجربه ی بهتری برای کاربران ارائه شود. البته به نظر می رسد برای ویندوزی ها نیز نرم افزار یونیورسال مجزا با نام Belize عرضه شود.

این سرویس توسط Microsoft Evoke studio طراحی شده است و اخیرا در فایل های ویندوز ۱۰ نیز اطلاعاتی درباره آن پیدا شده است. لوگوی این سرویس همراه با چند کیوآر کد که به نرم افزار HockeyApp ویندوز، اندروید و iOS مرتبط می شده در ویندوز ۱۰ دیده شده است.

به نظر می رسد این سرویس جذاب جدید، روش اشتراک گذاری و نحوه ی خاطره گویی های انلاین افراد را تغییر دهد و تجربه ی جالبی برای کاربران رقم بزند.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirhossein
پاسخ دهید شنبه 11 دی 1395

خخخخ
اینستاگرام ردموندی
کلا توی همه زمینه ها باید باشه… بابا یکم نباش ببینم چیکار داریم میکنیم اینجا…

mir3za
پاسخ دهید شنبه 11 دی 1395

مایکروسافت یه سرویس ارائه کرده بعد برا ویندوز موبایل هم منتشر میکنه؟ دوربین مخفیه؟ دیگه انقد نامردی دیدیم ازش یه خبر درمورد یه برنامه جدید دیدنی منتظر اینیم که برای ios منتشر کرده باشه؛ SwiftKey رو خرید کیبورد دایره ای رو آیفونی ها استفاده میکنن بعد برا خودمون به زور یه قابلیت جا به جا کردن کیبورد رو داد که اونم رو خیلی برنامه ها بدرد نمیخوره فقط تو برنامه های خود مایکروسافت میشه استفاده کرد؛ با کیبورد خودمون با ویژگی word flow پز میدادیم که فلانه و فلانه که خیلی شیک امسال برای بقیه سیستم عامل ها هم منتشرش کرد احتمالا یه مدت دیگه یه آپدیت بده یه باگ بندازه روش اونم از کار بندازه برا ویندوز موبایل. یه برنامه عکاسی داد بیرون Microsoft Pix که واقعا امکانات خوبی داره ولی بازم خبری از انتشار برای ویندوز موبایل نیس و از یه طرف هم انتظار داره برنامه های خوب خودشو برای بقیه سیستم عامل ها منتشر کنه ولی بتونه برای سیستم عامل خودش مشتری جذب کنه!

ali
پاسخ دهید شنبه 11 دی 1395

عجب اسمی ام براش گذاشت یک کشور ساحلی خیلی خیلی زیبا توی آمریکای مرکزی

علی
پاسخ دهید یکشنبه 12 دی 1395

منتظر بهترین قابلیت ها برای اندروید و iOS و بدترین باگ ها برای نسخه وینفونش باشید! 😂😂😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,