دیروز در یک رویداد مطبوعاتی، مایکروسافت چندین ویژگی جدید که قرار است توسط AI به بینگ اضافه شود را اعلام کرد. بسیاری از این ویژگی‌های جدید اعلام شده واقعاً برای میلیون‌ها کاربر مفید خواهد بود زیرا باعث تمرکز هرچه بیشتر آنها در کارهایشان خواهد شد. برای آنکه بخشی از ویژگی‌ها را بدانید در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای مثال، هنگامی که شما در موتورهای جستجو سوالی را مطرح می کنید، باید برای دریافت پاسخ جامع مدنظرتان گزینه‌های مختلفی را کلیک کنید. با استفاده از قدرت جدید خلق شده توسط AI، بینگ به توانایی حل این مشکل با استفاده از جمع‌آوری مطالب از طریق منابع مختلف دست پیدا کرده است. تصویر بالا به‌خوبی نشان‌دهنده چگونگی استفاده از این تجربه و به طبع آن پایان دادن به این آرزوی کاربران است.

گهگاه، پاسخ سئوالاتی که از موتورهای جستجوگر می‌پرسید ممکن است به طور مستقیم در وب نباشد. برای مثال، سئوالی که در زیر از موتور جستجوگر بینگ شده است را ببینید:

بینگ توانست سئوالی که شما از آن پرسیده‌اید را درک کند و نتیجه مورد نظر را با درک مطلب در یک صفحه وب استخراج کرده و به شما نمایش دهد. بینگ از شبکه‌های عصبی هوشمند دقیقی استفاده می‌کند تا پاسخ‌های جمع‌آوری شده از منابع مختلف و متعدد دارای اعتبار قابل توجهی باشد. مایکروسافت در این رویداد مطبوعاتی به این مسئله اشاره کرد که این ویژگی از هنر خاص بینگ در درک مطالب استفاده می‌کند. این توانایی توسط پروژه Brainwave که بر روی FPGAهای اینتل در حال اجراست پشتیبانی می شود تا میلیاردها اسناد برای درک مطالب در وب و خواندن و تجزیه و تحلیل آنها به سهولت انجام شود.

برای برخی از سئوالات پرسیده شده از موتورهای جستجوگر، ممکن است یک پاسخ مشخص وجود نداشته باشد. برای مثال، اگر بپرسید “آیا قهوه خوب است یا بد؟” میلیاردها جواب در خصوص خوبی یا بدی قهوه وجود خواهد داشت. در اینگونه موارد، بینگ دو دیدگاه مختلف از منابع معتبر را جمع‌آوری کرده و آن را در بالای صفحه نمایش می دهد تا در وقت شما صرفه‌جویی شود.

در صورتی که چندین راه برای پاسخ به سئوال شما وجود دارد، بینگ سایه‌ و روشنی از پاسخ‌های هوشمند را مانند شکل زیر به شما نشان می دهد:

مایکروسافت همچنین پاسخ به سئوالات مقایسه‌ای در بینگ را بهبود بخشیده است. هنگامی که شما برای مقایسه دو چیز مختلف جستجو می‌کنید بینگ یک تصویر کلی از تفاوت‌های کلیدی بین دو مورد یا موضوعات مختلف را در یک جدول به آسانی برای خواندن فراهم می‌کند.

تمامی این ویژگی‌ها هفته آینده به کاربران مایکروسافت بینگ در ایالات متحده خواهد رسید و با گذر زمان به بازارهای دیگر نیز گسترش می‌یابد.

مایکروسافت روز گذشته Reddit را نیز برای تجربه‌های جدید در بخش جستجوگر خود باخبر کرد. رئوس مطالبی که بین این دو گذشت به ترتیب زیر است:

  • در حالی که در حال حاضر بینگ در دسترس است، هنگامی که شما در خصوص موضوع خاصی از Reddit  یا زیرمجموعه‌های آن مانند “ردیت اول” را جستجو می‌کنید، بینگ سطحی جزئی از رد و بدل شدن موضوع در میان مکالمات روزانه Reddit را در اختیار شما قرار می دهد.
  • هنگام جستجوی برای یک موضوع عمومی که بهتر است با گفتگوهای مربوط به Reddit به آن پاسخ داده شود، بینگ یک قطعه از این مکالمات را در بالای صفحه خود قرار می‌دهد تا بتوانید با میلیون ها کاربر Reddit توسط آن دیداری داشته باشید.
  • بینگ برای رفتن به جستجو و پرسش‌های جزئی Reddit ها پیش‌قدم خواهد شد و پرسش و پاسخ با افراد مشهور و قهرمانان نیز هر روز توسط جامعه Reddit میزبانی می‌شود. در بینگ شما می توانید برنامه های مورد دلخواه خود را با جزئیات بپرسید و عکس هایی را از پرسش های جزئی خود مشاهده کنید. هیچ جای نگرانی وجود ندارد، نام شخص را برای دیدن عکس فوری او و دستیبابی به ریزترین اطلاعات از او در زیرمجموعه‌های “Reddit” جستجو کنید تا تا زیر و بم شخص محبوب خود را ببینید.

 

آیا شما تجربه شگفت انگیزی در استفاده از بینگ داشته اید؟

منبع :

MSPU

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ritardando
پاسخ دهید سه شنبه 28 آذر 1396

واقعا دلیل انتخاب همچنین عنوانی برای این مقاله رو درک نمیکنم

hamid
پاسخ دهید سه شنبه 28 آذر 1396

باش نابود شد گوگل
ترول بازیا به نویسنده ها و مترجمای سایت هم نفوذ کرده،

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,