How-Bing-Desktop-Fits-in-Windows-10-482934-2

در سال ۲۰۰۹، مایکروسافت از تصمیم خود برای یکپارچه شدن موتور جست و جوی بینگ با توییتر سخن گفت و برای عملی کردن این تصمیم اقدام کرد. تا مدتی پیش، وقتی که شما در بینگ اسم و یا موضوع خاصی را تحت توییتر سرچ می کردید، مشاهده می کردید که آخرین توییت ها و فعالیت های آن ها در توییتر، درست در بالای نتایج پیدا شده به نمایش در می آیند.

پیش تر شما بدون نیاز به باز کردن توییتر می توانستید توییت ها را مرور کنید. این قابلیت، چندی پیش برداشته شد و اما حالا مجدداً به بینگ بازگشته است. تا مدتی پیش، شما به جای مشاهده کردن آخرین توییت ها، تنها لینک ورود به حساب توییتر را داشتید تا خود در توییتر جست و جو کنید و به نتیجه برسید. اما اکنون با بازگشت این قابلیت به بینگ، دیگر نیازی به این کار نیست و به راحتی می توانید توییت ها را دنبال کنید. تنها کافی است اسمی که می خواهید را بنویسید و سپس عبارت توییتر را پس از آن اضافه کنید. کاروسل باکس ها، جعبه هایی در قسمت نتایج یافته شده در موتور های جست و جو هستند که به موضوعی خاص مربوط می شوند، درست مثل کاروسل باکس های توییتر در بینگکه می توانید در ادامه مشاهده کنید.

Bing-twitter

این کاروسل باکس ها، درست همانند آن هایی هستند که گوگل از مدتی پیش در موتور جست و جوی خود توسعه داد. کاروسل باکس های گوگل نیز آخرین توییت های جست و جو شده را نشان می دهند.

google twitter

به خاطر داشته باشید که کاروسل باکس های بینگ هنوز در حالت آزمایشی قرار دارند و در حال حاضر با جست و جوی چنین چیزی در بینگ، کاروسل باکس ها را مشاهده نخواهید کرد.

همان طور که می بینید، موتور های جست و جو بسیار شبیه به هم شده اند. به نظر شما این الگو گرفتن ها برای تلاش در جهت بهترین شدن یک ضعف است یا اقدامی عادی؟

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sab2020
پاسخ دهید سه شنبه 20 اردیبهشت 1395

خدایی بینگ از گوگل چیزی کم داره ، داره میزنه جلو ، امکانات خیلی جالبی اضافه کرده .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,