xbox

مایکروسافت در به روز رسانی جدید اکس باکس ویژگی کلابها را افزود اما اخیراً به دلیل افزایش دعوت به کلابها اقداماتی جهت نظم بخشیدن به این سیستم صورت گرفته است. به وینفون همراه باشید.

لری هرایب با گیمرتگ MajorNelson در بلاگ خودش ذکر کرده که پس از معرفی کلابها و امکان دعوت از کاربران اکس باکس، درخواستهای بسیار زیادی فرستاده شده که اکثرا اسپم هستند. برای نظم دادن به این امکان تعداد عوت هایی که ادمین های کلابها می توانند ارسال کنند محدود شده است. در خواست هایی که پاسخ انها داده نشود نادیده گرفته می شود و تنها تعدادی از درخواست ها به دست کاربران می رسد.

اینکه از شما دعوتهای زیادی برای عضویت کلابها شود در حالی که تمایلی ندارید آزار دهنده است. پیشنهاد شده که ادمین ها و صاحبان کلابها برای رشد و افزایش اعضا دو راه دارند که یکی از طریق ارسال دعوت مستقیم به کاربر است و دیگری دعوت از کاربرانی که تمایل به عضویت را شرح داده اند.

ویژگی کلابها ماه جاری میلادی برای کاربران اکس باکس وان، اندروید، iOS و ویندوز ۱۰ پی سی و موبایل عرضه شد. با استفاده از این قابلیت کاربران با سلایق یکسان می توانند تعامل نزدیکتری با یکدیگر داشته باشند.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
شهرام
پاسخ دهید سه شنبه 24 آبان 1395

سلام یک سوال داشتم من گوشیم میخوام اپدیت کنم اپدیت میشه تا ۱۰۰ درصد میره ولی بعدش پیام میاد ۰.۸۰۱۸۸۳۰f میشه لطفا راهنمایم کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,