microsoft-edge-top-1024x768

اخیرا خبر رسیده است شرکت مایکروسافت در حال کار برای اضافه کردن پشتیبانی از ویژگی واقیت مجازی WebVR به مرورگر اج است. این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از یک هدست واقعیت مجازی مانند Oculus Rift این ویژگی را تجربه کنند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

ممکن است ویژگی واقعیت مجازی که در مرورگر اضافه خواهد شد فقط از Windows Holographic پشتیبانی کند و انتظار می رود تا سال آینده شرکت مایکروسافت از آن به طور رسمی رونمایی کند. همان طور که می دانید هم اکنون از این ویژگی در مرورگر های کروم و فایرفاکس پشتیبانی می شود و به زودی نیز به مایکروسافت اج اضافه خواهد شد. متاسفانه هنوز شرکت مایکروسافت اطلاعات زیادی از این ویژگی منتشر نکرده است و آن طور که به نظر می رسد ردموندی ها در پی عرضه WebVR همزمان با Redstone 2 در سال ۲۰۱۷ هستند.

webvr-logo-square

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mswforall
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

ببخشید اینجا می پرسم
گوشی من در برابر آپدیت از خودش مقاومت نشون میده
هر کاری بگید کردم از تغییر ریجستری تا آپدیت ادویژور و …..
ولی روی بیلد ۱۰۵۸ گیر کرده و آپدیت نمیشه به رد استون
کسی می تونه کمک کنه

mehdi
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

کاشکی یه جوری میشد آپدیت رداستون رو نگرفت.چون بعضی چیزاش بدجوری رو اعصابه بدترین قسمتش وی پی انه که با ایرانسل مشکل داره.اگه کسی راهی بلده تا بشه نسخه ۱۰۵۸۶.۵۴۹ رو گرفت همینجا بگه و دیگه خودش اوتامات به رداستون آپدیت نشه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,