ویندوز دیفندر ATP برای ویندوز 7 و 8.1

قابلیت ATP ویندوز دیفندر یا Advanced Threat Protection یک پلتفرم امنیت پایه است که برای تمام کاربران ویندوز 10 در دسترس است. از آنجایی که بسیاری از شرکت ها از ویندوز های 7 و 8.1 و 10 به صورت ترکیبی استفاده می کنند و هنوز تمام سیستم های آنان به ویندوز 10 آپگرید نشده، مایکروسافت اعلام کرده آن ها یک پشتیبانی سطح پایین از قابلیت ATP را به ویندوز 7 سرویس پک 1 و ویندوز 8.1 اضافه کرده اند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

از تابستان سال جاری میلادی مایکروسافت به تمام سازمان هایی که در نهایت قصد مهاجرت به ویندوز 10 را داشته باشند اجازه خواهد داد تا از قابلیت ATP Endpoint Detection & Response بر روی سیستم عامل های ویندوز 7 سرویس پک 1 و ویندوز 8.1 خود استفاده کنند.

ما در حال ایجاد رفتاری مبتنی بر EDR برای سیستم عامل های ویندوز 7 و ویندوز 8.1 هستیم که به وسیله آن به تیم های امنیتی اطمینان داده شود که تهدیدها را در Endpoint خود پوشش دهند.تمام رویدادها و کشفیات امنیتی در Windows Defender Security Center که یک کنسول cloud-based است نمایش داده می شود.

بدین ترتیب تیم های امنیتی فناوری اطلاعات برای تمام تهدیدات شناخته و ناشناخته خود هشدار دریافت می کنند و نیز علاوه براین یک جدول زمانی ماشین هم برای مانیتورینگ بهتر و شناسایی مشکلات مشاهده خواهند کرد.

منبع :

MSPOWERUSER

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,