مایکروسافت در حال طراحی مجدد آیکون‌های برنامه‌ها برای تعدادی از برند‌های خود است. این آیکونوگرافی جدید در نوامبر سال گذشته اعلام شد و به تدریج آیکون‌های برنامه‌های Office را هم در وب و هم در ویندوز به روز می‌کند. در سمت راست تصویر شما آیکون جدید را مشاهده می‌کنید.

حال این شرکت همچنین آیکون‌های برنامه Skype را در سیستم عامل‌های موبایل به روز می‌کند. در اوایل هفته جاری، برنامه iOS با طراحی جدید – که نمایش دهنده عناصر سیستم Fluent Design شرکت است – به روز شد – و اکنون، برنامه اندرویدی دریافت همان خواص را آغاز کرده است. جالب اینجاست که اگرچه به نظر می‌رسد برخی از مناطق فقط قادر به دیدن نماد قدیمی در لیست فروشگاه Play هستند، اگر پیش بروید و برنامه را بارگیری کنید، باید نماد جدید را در صفحه اصلی خود داشته باشید. به نظر می‌رسد مایکروسافت باید لیست‌های فروشگاه خود را به درستی به روز کند.

از نظر زیبایی شناسی، طراحی جدید نسبت به طرح قبلی کمتر مسطح است و همچنین دارای برخی سایه‌ها است. و رنگ ها برعکس شده اند، ‘S’ به رنگ سفید در آمده و پس زمینه آبی دارد. این در حالی است که در گذشته ‘S’ رنگ آبی داشته و پس زمینه سفید بوده است.

منبع :

NEOWIN

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مجتبی قوی بازو
پاسخ دهید دوشنبه 28 مرداد 1398

نسخه‌ ی اینسایدر اسکایپ برای ویندوز 10 هم آیکون ش آپدیت شد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,