doctor-strange

فیلم جذاب و دیدنی Doctor Strange کمپانی مشهور Marvel از امروز بر پرده های هالیوود و دیگر سینماهای جهان نقش می بندد. از امروز و در همکاری بین مارول و مایکروسافت، ربات اسکایپ این فیلم نیز در کنار کاربران خواهد بود و سازندگان و بازیگران این فیلم در ویدیویی درباره این فیلم و ربات اسکایپ صحبت کرده اند. با وینفون همراه باشید.

دکتر Stephen Strange یک پزشک ماهر جراح مغز و اعصاب است که دچار یک تصادف اتومبیل می‌ شود و بر اثر این حادثه مهارت دست‌ هایش را در جراحی از دست می‌ دهد و از این زمان  با بُعد دیگری از جهان ماورایی از جادو و کیمیاگری آشنا می‌ شود و قصد دارد از این قدرت برای برقراری عدالت روی زمین استفاده کند.

اکنون آمریکایی ها می توانند از ربات این فیلم در اسکایپ استفاده کنند و دستیار شخصی جذابی را درکنار خود داشته باشند. این ربات در همان مسیر ربات های جنگ ستارگان حرکت خواهد کرد و حالت سرگرمی خواهد داشت.

drstrange_copyright-300x300

همچنین مایکروسافت ایموجی های جدیدی به اسکایپ اضافه کرده است که سلاح های ابرقهرمان این فیلم را در اختیار شما قرار می دهد و قرار است محتواهای بیشتری از این فیلم به نرم افزار اسکایپ طی هفته ی پیش رو اضافه شود. به روز رسانی این نرم افزار امروز برای کاربران سیستم عامل های مختلف منتشر شده است اما هنوز خبری از به روز رسانی نسخه ی Skype Preview نیست و باید منتظر آن باشیم.

شما را به دیدن ویدیوی مصاحبه با عوامل Doctor Strange از جمله Benedict Cumberbatch بازیگر مشهور هالیوود دعوت می کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , ,