doctor-strange

فیلم جذاب و دیدنی Doctor Strange کمپانی مشهور Marvel از امروز بر پرده های هالیوود و دیگر سینماهای جهان نقش می بندد. از امروز و در همکاری بین مارول و مایکروسافت، ربات اسکایپ این فیلم نیز در کنار کاربران خواهد بود و سازندگان و بازیگران این فیلم در ویدیویی درباره این فیلم و ربات اسکایپ صحبت کرده اند. با وینفون همراه باشید.

دکتر Stephen Strange یک پزشک ماهر جراح مغز و اعصاب است که دچار یک تصادف اتومبیل می‌ شود و بر اثر این حادثه مهارت دست‌ هایش را در جراحی از دست می‌ دهد و از این زمان  با بُعد دیگری از جهان ماورایی از جادو و کیمیاگری آشنا می‌ شود و قصد دارد از این قدرت برای برقراری عدالت روی زمین استفاده کند.

اکنون آمریکایی ها می توانند از ربات این فیلم در اسکایپ استفاده کنند و دستیار شخصی جذابی را درکنار خود داشته باشند. این ربات در همان مسیر ربات های جنگ ستارگان حرکت خواهد کرد و حالت سرگرمی خواهد داشت.

drstrange_copyright-300x300

همچنین مایکروسافت ایموجی های جدیدی به اسکایپ اضافه کرده است که سلاح های ابرقهرمان این فیلم را در اختیار شما قرار می دهد و قرار است محتواهای بیشتری از این فیلم به نرم افزار اسکایپ طی هفته ی پیش رو اضافه شود. به روز رسانی این نرم افزار امروز برای کاربران سیستم عامل های مختلف منتشر شده است اما هنوز خبری از به روز رسانی نسخه ی Skype Preview نیست و باید منتظر آن باشیم.

شما را به دیدن ویدیوی مصاحبه با عوامل Doctor Strange از جمله Benedict Cumberbatch بازیگر مشهور هالیوود دعوت می کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,