مایکروسافت در ماه اکتبر اقدام به رونمایی از دستگاه بی نظیر سرفس استودیو کرد و عرضه ی آن را از ماه دسامبر آغاز نمود. این شرکت پیش از این چندین به روز رسانی firmware برای سرفس استودیو منتشر کرده بود و حالا شاهد انتشار یک به روز رسانی جدید دیگر برای این دستگاه هستیم. احتمال می رود این به روز رسانی جدید شامل بهبود هایی در عملکرد دستگاه باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در روز گذشته مایکروسافت به روز رسانی firmware جدیدی برای دستگاه سرفس پرو ۳ عرضه کرد که بهبود عمر باتری در حالت Sleep و برخی موارد دیگر را به همراه داشت. حال به نظر می رسد نوبت به all-in-one منحصر به فرد این شرکت رسیده است.

متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای اطلاع از تغییرات این به روز رسانی وجود ندارد، زیرا مایکروسافت در صفحه ی تاریخچه به روز رسانی های سرفس استودیو هیچ گونه جزئیاتی درباره آن ارائه نکرده است. آخرین به روز رسانی که در این صفحه نمایش داده می شود مربوط به ۱۸ آپریل است که “Wake On Voice from Modern Standby” را را فعال کرده بود.

مانند به روز رسانی ماه آوریل، به روز رسانی امروز نیز تنها برای کاربرانی در دسترس قرار گرفته است که به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ را نصب کرده باشند.

این مشخص نیست که چرا مایکروسافت تغییرات هر نسخه را همزمان با انتشار آن به روز رسانی در دسترس قرار نمی دهد، اما به هر حال انتظار می رود به زودی لیست تغییرات صورت گرفته ارائه گردد.

یکی از ویژگی هایی که از سرفس استودیو انتظار می رود، پشتیبانی از سرفس پن جدید مایکروسافت است، که در حال حاضر برای پیش سفارش در ایالات متحده در دسترس قرار دارد.

منبع :

NEOWIN

2147 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,