skype-messaging-conversations

بالاخره مایکروسافت ویژگی چت اسکایپ را به وب سایت آفیس آنلاین و سرویس ابری وان درایو، که اواخر سال ۲۰۱۵ معرفی شد اضافه، کرد. ادغام اسکایپ با سرویس های آنلاین مایکروسافت به شما اجازه می دهد که با مخاطبین ارتباط بهتر و راحتی را تجربه کنید و همچنین ویژگی های بسیاری از قبیل دیدن تاریخچه گفتگوها، اشتراک گذاری فایل ها، تماس صوتی اسکایپ و ارسال اموجی ها اضافه شده است. با وینفون همراه باشید.

یکی از مزایای ادغام اسکایپ با سرویس های آنلاین این است که همکاران می توانند روی فایل ها کار انجام دهند و در عین حال بصورت مستقیم درباره فایلی که روی آن کار می کنند به گفتگو بپردازند. پیشتر، کاربران می بایست اسکایپ را برای انجام کارها بصورت جدا اجرا می کردند، اما حالا می توان چت روم هایی ساخت تا درباره فایلی خاص گفتگو کرد و کار انجام داد که انجام امور را آسان تر از گذشته کرده است.

آفیس آنلاین نسخه ی آنلاین مجموعه آفیس مایکروسافت مانند Word,Excel,OneDrive و … است که امکان ویرایش و ساخت فایل های مرتبط را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ماه ژانویه و در پاسخ به حذف فضای ابری وان درایو، این سرویس ها ویژگی های بسیاری را دریافت کردند.

با این حساب می توان گفت که مایکروسافت روز به روز به شعار خود در رابطه با فضای ابری یکسان نزدیکتر می شود.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
احسان
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام خواهش میکنم جواب سوالم رو بدین
من دیروز گوشیم باتریش در اومد روشن خاموش شد از اون موقع تا حالا هر کار میکنم تاریخ و زمانش درست نمیشه
ویندوز٨.١ ام ه

    معین
    پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

    سلام احسان.
    برو توی ستینگ و سپس date aand time
    اون بالا دوتا گزینه داره دومیش set date and time automatically هست و اون رو خاموشش کن .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,