مایکروسافت بالاخره تصمیم به استفاده از قابلیت AMP گوگل در موتور جستجوی خود، یعنی بینگ گرفت. البته این قابلیت قبلا در اپلیکیشن بینگ فعال بود اما حالا به وبسایت بینگ نیز رسیده است.

برای کسانی که نمی‎دانند AMP چیست، این عبارت اختصار سه کلمه‎ی Accelerated Mobile Pages یعنی شتاب‌دهنده‌ی صفحات موبایل، است. این پروژه توسط گوگل انجام شده و باعث تسریع در بارگذاری صفحاتی که از این قابلیت استفاده می‎کند، می‌شود. با آپدیتی که امروز برای بینگ انجام شد، کاربران علامت یک رعد‌ و برق کوچک را کنار نتایج جستجویی که دارای این قابلیت هستند تماشا می‌کنند.

از روز 17 سپتامبر، ما شروع به پیاده‌سازی این قابلیت برای کاربران کرده‌ایم و در حال حاضر AMP در موتور جستجوی بینگ، برای کاربران ایالت متحده، فعال شده است. همچنین AMP در حال حاضر فقط سایت‌های خبری را می‌شناسد اما در آینده‌ای نزدیک سایت‌های دیگر نیز افزوده خواهند شد. قابلیت AMP بزودی برای کشورهای دیگر نیز منتشر خواهد شد. در صورتی‌که در ایالات متحده زندگی می‌کنید می‌توانید به سادگی وارد سایت بینگ بشوید و از این قابلیت استفاده کنید.

مانند همیشه شروع پروژه از ایالات متحده آمریکا شروع شده و سپس برای ریحن‌های دیگر نیز فعال خواهد شد.

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: