microsoft-build-2016-event-verge_48_0_0

مایکروسافت در کنفرانس سالانه ی Build خود بازگشت. سال گذشته مایکروسافت از ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. بنابرین انتظار می رود که سطح رویداد امسال در مقایسه با سال گذشته پایین تر باشد. ما با واژه هایی همچون برنامه های جدید Universal ویندوز ۱۰ آشنا شدیم، همچنین مقداری درباره ی هالولنز و اکس باکس وان در کنفرانس قبلی معرفی شدند. با وینفون همراه باشید!

microsoft-build-2016-event-verge_82_0

مایکروسافت در طول سخنرانی خود در کنفرانس Build 2016 امروز، اعلام کرد که در حال حاضر ۲۷۰ میلیون کامپیوتر در حال اجرا ویندوز ۱۰ در سطح جهان وجود دارد. آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ به صورت رسمی در تابستان گذشته پس از یک دوره آزمایشی طولانی مدت منتشر شد. از زمان راه اندازی و انتشار این نسخه از ویندوز، مایکروسافت به طور منظم به روز رسانی هایی را برای بهبود این سیستم عامل منتشر کرد. اما همچنان تصور می شود که ویندوز ۱۰ برای پیشرفت هنوز بسیار کار دارد.
البته، بسیاری از رایانه های شخصی در جاهن هنوز هم از ویندوز ۱۰ استفاده نمی کنند، بنابراین مایکروسافت ارائه ی خدمات برای آن ها را متوقف کرده است و همه را به استفاده از ویندوز ۱۰ تشویق می کند. اما با توجه به مدت زمان نسبتا کوتاه از زمان انتشار پلت فرم جدید، سرعت راه اندازی و ارائه ی رسمی ویندوز ۱۰ خیلی خوب و بهتر از ویندوز ۸ بوده است. در واقع، مایکروسافت خود نیز می گوید این نسخه از ویندوز سریع ترین سرعت انتشار را در میان همه ی نسخه ها را تاکنون داشته است.
مایکروسافت همچنین می گوید که کاربران بیش از ۷۵ میلیارد ساعت در ویندوز ۱۰ در حال حاضر وقت صرف کرده اند و بیش از ۵۰۰ دستگاه جدید به طور خاص برای این پلت فرم ساخته شده است.

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس به صفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع :

theverge

238 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , ,