build 2017

مایکروسافت اعلام کرد که ثبت نام کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ از ۱۴ فوریه شروع می شود. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت انتظار دارد که حدود ۵۰۰۰ توسعه دهنده در این کنفرانس ثبت نام کرده و حضور داشته باشند. برگزاری این کنفرانس که با هدف رونمایی از دستاورد های جدید نرم افزاری برای توسعه دهندگان تدارک دیده شده در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ مه ۲۰۱۷(۲۰-۲۲ اردبهشت۱۳۹۶) خواهد بود. مکان این کنفرانس هم به شهر سیاتل در واشنگتن تغییر یافته است.

توسعه دهندگان در این کنفرانس از اخرین دستاورد های واقعیت مجازی، هوش مصنوعی در فضای ابری، عملیات ساده شده ی end-to-end توسعه نرم افزار، تجربه موبایل در همه دستگاه ها، اپلیکیشن هایی برای استفاده موثر مشتریان و اپلیکیشن های مبتنی بر هوش مصنوعی اطلاع خواهند یافت.

توسعه دهندگان علاقه مند می توانند برای ثبت نام حضوری در تاریخ مذکور و تماشای زنده این کنفرانس بصورت مجازی از طریق این لینک اقدام کنند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
میلاد
پاسخ دهید شنبه 23 بهمن 1395

سلام.ببخشید اینجا می گم.تلگرام یه برنامه جدید توی استور گذاشته خیلی بهتر از برنامه اولی هست.اسمشtelegram private

pouriaoop
پاسخ دهید شنبه 23 بهمن 1395

بیلد ۲۰۱۶ که فیلماش خیلی خوب و مفید بود من منتظرم ببینم پروژه نئون و فیچر های جدید واسه یونیورسال و کلا دات نت کر چه چیز هایی خواهد بود.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,