سیگار کشیدن یکی از مشکلات مهم مردم در سراسر جهان است. با اینحال بزرگترین مشکل ایمنی در این مورد، سیگار کشیدن افراد در یمپ‌های بنزین است. زیرا به این دلیل که بنزین مورد استفاده برای سوخت نقطه اشتعال کمی دارد و با یک جرقه کوچک انفجار بزرگی رخ می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این یک مشکل بزرگ برای شرکت‌های بنزین در سراسر جهان است و نیاز به یک تغییر فوری دارد. برای حل این مشکل، مایکروسافت با Shell برای ساخت یک AI (هوش مصنوعی) برای شناسایی و توقف سیگاری‌ها قبل از یک فاجعه بزرگ کار می‌کند. برای رسیدن به این هدف، مایکروسافت دوربین هایی را در پمپ‌های بنزین نصب می‌کند که مردم را تماشا می‌کنند و هر زمان رفتار خاصی مانند روشن شدن یک سیگار ایجاد می‌شود، AI سمت چپ تصویر را پرچم می‌کند و آن را به cloud می‌فرستد که آن قوی‌تر از AI است و تعیین می‌کند که آیا باید زنگ اخطار زده‌شود یا نه. مایکروسافت در مورد چگونگی زنگ خطر زیادی صحبت نکرده است، اما بهترین حدس آن است که این یک زنگ مخفی است.

مایکروسافت یک سیستم شناسایی تصویر پرقدرت را برای کارکردن کامل آن فراهم کرد که بتواند به صورت محلی در چارچوبی که بتواند با cloud در ارتباط باشد و با آن کار کند، اجرا شود. این برنامه هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و شامل دو ایستگاه شل است، یکی در سنگاپور و دیگری در تایلند، اما اگر این برنامه موفقیت‌آمیز باشد، این شرکت قصد دارد آن را در همه‌جا‌ی دنیا گسترش دهد.

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در این مورد در وبلاگ رسمی مایکروسافت بخوانید.

منبع :

MSPU

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
امیر
پاسخ دهید سه شنبه 10 مهر 1397

اگر منظورتان از ایستگاه های گازی Gas Station است ، ترجمه صحیح تر به اصطلاح فارسی می شود «پمپ بنزین»

    واحد عثمانی
    پاسخ دهید چهارشنبه 11 مهر 1397

    درسته داداش درستش کردم ممنون از نظرتون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,