halo-6-to-be-a-more-human-co-op-story-for-master-chief-halo-5-guardians-811658

۱۵ سال پیش در چنین روزهایی بازی‌‌ای معرفی شد که باعث تولد سری بازی‌های فوق العاده هیلو گشت. ما در این سال ها به همراه Master Chief و کرتانا به سیاره های مختلف سفر کردیم و سعی کردیم عدالت را (در بعضی موارد همراه با نابودی یک سیاره!) برقرار کنیم. حال خبری داریم که باعث می شود کمی گذر عمر را حس کنید! سری هیلو در این هفته ۱۵ ساله می شود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت تولد سری هیلو را سه شنبه ی این هفته، مصادف با ۲۵ آبان ماه، ۱۵ سال بعد از انتشار  Halo Combat Evolved جشن می گیرد که شما می‌توانید قسمتی از این رویداد را به صورت لایواستریم(پخش زنده) در شبکه جهانی توییچ راس ساعت ۳:۱۳ ق.ظ تماشا کنید.

شرکت ۳۴۳ Industries در رابطه با این رویداد می‌ گوید:

طی این برنامه ی پربازدید، تاریخچه هیلو را با هم بررسی می کنیم و همچنین با Dan Ayoub و Max Szlagor در مورد Halo Wars 2 صحبت خواهیم کرد. خاطرات بیادماندنی سازندگان و بازیکنان را می شنویم و عنوان هیلو ۵ را با طرفداران بازی می کنیم و نیم نگاهی به بسته های جدید Warzone خواهیم انداخت.

استودیو ۳۴۳ Industries می گوید به مناسبت این سالگرد حالت جدیدی را به ماد Arena اضافه خواهد کرد که به واسطه ی آن شما قادر خواهید بود در نقشه های بازسازی شده ی Combat Evolved در هیلو ۵ با ابزار فورج به بازی با دوستانتان بپردازید. همچنین این استودیو به محتوای رایگانی اشاره کرده که گمان می رود تا روز انتشار به روزرسانی، از آن خبری نداشته باشیم.

در مطلب این استودیو به به روز رسانی های بیشتری اشاره شده است. همان طور که ۳۴۳ Industries اعلام کرده بود: “بسته های الحاقی بیشتری در راه است.” به روز رسانی سالگرد هیلو ۵ نقشه های جدیدی را به بخش Warzone ، ابزار جدید برای بخش فورج، ارتقا بخش بیننده و همچنین قابلیت پیوستن به بازی های Custom در رایانه های شخصی و اکس باکس اضافه می کند.

آخرین محتوای رایگان هیلو که نهمین بسته ی الحاقی هیلو ۵ بود در ماه مهر و تحت عنوان Anvil’s Legacy منتشر شد.

لیست بسته های منتشر شده در سال اخیر:

  •  The Battle of Shadow and Light (آبان ۹۴)
  • Cartographer’s Gift (آذر ۹۴)
  • Infinity’s Armor (بهمن ۹۴)
  • Hammer Storm (اسفند ۹۴)
  • Ghosts of Meridian (فروردین ۹۵)
  • Memories of Reach (اردیبهشت ۹۵)
  • Hog Wild (خرداد ۹۵)
  •  Warzone Firefight (تیر ۹۵).

نظر شما در مورد این سری چیست؟ از چه زمانی همراه این سری بودید؟ خاطراتتان را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMESPOT

96 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MAHDY
پاسخ دهید دوشنبه 23 آبان 1395

این پست رو که دیدم اشک توی چشمام جمع شد.خیلی هیلو رو دوست دارم دقیقا از زمانی که نسخه اولش اومد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,