dld

ساتیا نادلا چندیست از رسانه ها دور است و به نظر می رسد در حال بررسی محصولات و خدمات آینده ی مایکروسافت است. ساتیا نادلا هفته بعد بعد از مدتی در کنفرانس در مونیخ سخنرانی خواهد کرد. با وینفون همراه باشید.ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت یکی از سخنرانان کنفرانس DLD(دیجیتال-زندگی-طراحی) در تاریخ ۱۶ ژانویه خواهد بود تا در کنفرانس جهانی اینترنتی مربوط به رهبران، خالقان و کارآفرینان و سرمایه گذران در سراسر جهان شرکت کند و هفدهمین دوره ی این کنفرانس با حضور او رقم بخورد.

satya-nadella

او در کنار برد اسمیت، معاون حقوقی مایکروسافت و برایان کرزنیچ مدیرعامل اینتل بخشی از این مراسم را سخنرانی خواهد کرد. در این کنفرانس ورود به حوزه ی شناختی و درک و طرح موضوع ” ما نیازمند پاسخ به سوالات درباره چگونگی معاملات با تحولات جدید و دوره بعد از آن هستیم. برنامه چیست؟” با این موضوع، این کنفرانس به دنبال راه حل هایی از طرف دانشمندان، رهبران کسب و کار جهان، سیاست مداران، هنرمندان، متحول کنندگان بازی، کارآفرینان استارت اپ برای برنامه ی مدنظر است.

برای ورود به این کنفرانس می بایست بلیت ۲.۹۵۰ یورو از طریق وب سایت رسمی آن دریافت کرد و البته تعدادی بلیت رایگان برای خالقان جوان، دانش اموزان و سازمان های مردم نهاد نیز در نظر گرفته شده است.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
RAFA
پاسخ دهید سه شنبه 21 دی 1395

یه خبر از گندی که بخش xbox داره به بار میاره هم بزارید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,