نشست دو روزه Geekwire در پاییز سال جاری طی روزهای ۹ تا ۱۱ ماه اکتبر برگزار خواهد شد. این رویداد مهم فناوری که در شهر سیاتل برگزار خواهد شد، مهمان ویژه ای خواهد داشت، در این نشست ساتیا نادلا مدیرعامل خوش فکر مایکروسافت یکی از سخنرانان ویژه خواهد بود.

این رویداد که توسط Bank of America میزبانی می گردد، در اعلامیه رسمی خود سخنرانی نادلا را اعلام داشته و حضور وی در این نشست را هیجان انگیز و مهم قلمداد کرده است.

مدیرعامل هندی تبار مایکروسافت در مصاحبه ابتدایی و پرسش و پاسخ این نشست شرکت خواهد داشت، و اعتقادات خود در مورد آینده دنیای فناوری را به اشتراک خواهد گذاشت، به نظر می رسد در این نشست، نادلا گوشه هایی از کتاب در دست چاپ خود یعنی Hit Refresh را که در ۲۶ سپتامبر منتشر خواهد شد، برای حضار قرائت خواهد کرد.

این رویداد مشتمل بر تعداد زیادی جلسات پرسش و پاسخ، مصاحبه، نمایش محصولات و موارد دیگری است که مطمئنا مورد توجه گیک ها قرار خواهد گرفت.

نشست امسال Geekwire ششمین نشست این رویداد است، که در هتل شرایتون سیاتل برگزار خواهد شد، خالی از لطف نیست که اشاره کنیم هزینه ورودیه هر فرد در این رویداد ۵۹۹ دلار خواهد بود.

منبع :

ONMSFT

1220 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,