مایکروسافت در هفته پیش رو از طراحی جدیدی برای کانتکت کارت ها برای گروه ها و یا مخاطبین رونمایی خواهد کرد. کانتکت کارت های آفیس می توانند در تمامی نرم افزار های آفیس نظیر اوتلوک، ورد، اکسل، پاورپوینت، وان نوت، اسکایپ و یا دیگر سرویس های آفیس اجرا و استفاده شوند. این طراحی جدید در ابتدا برای اینسایدر های فست در دسترس خواهد بود.

کارت ها بخشی از سرویس های آفیس ۳۶۵ هستند که تجربه خوبی در کار با مخاطبین در اختیار شما می گذارند و در هر دستگاهی قابل دسترسی هستند.

اکنون اگر شما در یکی از نرم افزار های آفیس موس خود را بر روی یکی از مخاطبین نگاه دارید، صفحه کارت جدید باز خواهد شد. همچنین، شما با کلیک بر روی گزینه به خصوص آن می توانید کارت را بزرگ تر کنید.

از مزیت های این کارت ها نیز می توان به طراحی تک ستونه آن ها اشاره کرد. در طراحی جدید همه چیز در زیر هم و به صورت مرتب قرار دارد و دیگر کاربری هنگام کار با آن دچار مشکلی نمی شود.  هر ردیف اطلاعات کمی را نیز از بخش خود به نمایش می گذارد و با کلیک بر روی آن می توانید اطلاعات کلی همان بخش را مرور کنید.

نظر شما در مورد طراحی جدید کانتکت کارت ها چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,