micloud

مایکروسافت درحال گسترش پلتفرم ابری خود در سراسر جهان است و در این میان خاورمیانه هم با پتانسیل بالای خود، از نظر این شرکت دور نمانده است. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت طبق اعلان رسمی خود، برخی از سرویس های ابری خود را برای سازمان ها و نهادهای غیردولتی بحرین در دسترس قرار داده است. مایکروسافت خدمات آفیس ۳۶۵، Dynamic CRM، Enterprise Mobility و آژور را برای کمک به مدرن سازی شرکت های غیرخصوصی و کمک به بهبود جامعه بحرین در اختیار این شرکت ها قرار داده است.

این پیشنهاد مایکروسافت از بخش بشردوستانه و در همکاری با بخش های خیریه انجام شده است و به عنوان حامی برنزی در کنفرانس نوآوری خیریه ۲۰۱۶ بحرین شرکت کرده است. مایکروسافت برای دومین سال متوالی است که در این رویداد خیریه شرکت می کند و برای ارائه تکنولوژی های بزرگ خود به فضای سیستم های اجتماعی این کشور ورود کرده است تا بتواند با ایجاد شرایطی برای دسترسی به پیشرفت های تکنولوژی خود، سرعت تحولات دیجیتال را در این منطقه سریع تر کند.

ساتیا نادلا در ژانویه سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که این کمپانی یک میلیارد کمک هزینه در طی سه سال آینده به ۷۰ هزار نهاد غیر دولتی و NGO برای تامین منابع ابری آن ها اهدا می کند که کمک به این رویداد قسمتی از برنامه ی قبلی این کمپانی است.

منبع :

TRADEARABIA

  • دوشنبه 9 آبان 1395 23:30
  • بدون نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,