surface-3-keyboard-wide

مایکروسافت تایید کرده است که سطح موجودی فعلی تبلت سرفس ۳ آن ها، در حال حاضر محدود می باشد. همچنین این کمپانی اعلام کرده که آن ها تولید این تبلت ۱۰.۸ اینچی را تا پایان سال ۲۰۱۶ متوقف خواهند ساخت. عرضه ی تبلت سرفس ۳ در بیش تر از یک سال پیش و در ماه مه ۲۰۱۵ آغاز شده بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این گزارش که توسط Thurrott.com منتشر شده، اشاره می کند، با این که خرده فروشان مانند Best Buy، Staples و فروشگاه مایکروسافت هنوز هم این تبلت را برای فروش موجود دارند، ولی در حال حاضر  برخی نسخه ها برای فروش موجود نیست. به عنوان مثال، تنها نسخه از این تبلت که هم اکنون در وب سایت فروشگاه مایکروسافت برای خرید در دسترس شما قرار دارد، مدل Wi-Fi/Cellular با حافظه ی رم ۲ گیگابایت و حافظه ی ذخیره سازی داخلی ۶۴ گیگابایت است که قیمت آن ۴۹۹.۹۹ دلار است.

در بیانیه ای رسمی، مایکروسافت اعلام کرد:

از زمان عرضه ی تبلت سرفس ۳ بیش از یک سال می گذرد و ما در این مدت، شاهد تقاضای زیاد و رضایت اکثر مشتریان بودیم. در حال حاضر موجودی محدود است و در پایان ماه دسامبر سال ۲۰۱۶، ما دیگر دستگاه سرفس ۳ را تولید نخواهیم کرد.

تا کنون هیچ اطلاعاتی از انتشار “سرفس ۴” به عنوان جانشینی برای این دستگاه منتشر نشده است. باید ببینیم در آینده مایکروسافت قصد معرفی محصولی برای جایگزین کردن با سرفس ۳ دارد یا خیر!

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2034 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ایمان
پاسخ دهید جمعه 3 تیر 1395

عنوان پست اصلاح کنید .

    امیر زمانی
    پاسخ دهید جمعه 3 تیر 1395

    ممنون ایمان جان
    اصلاح شد

sazhen
پاسخ دهید شنبه 4 تیر 1395

😐
امیدوارم سرفیس ۴ بیاد حیف این دستگاه عالی هست که دیگه تولید نشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,